WAŻNE: W związku z epidemią sklep stacjonarny będzie nieczynny do odwołania, zachęcamy do zakupów drogą internetową.

Szukaj

Filtruj produkty

Marka

Zakres cenowy

0 - 1686 zł

Na stanie

Partners
payment logos: przelewy24, dpd, inpost, paczkomaty, zaufane opinie ceneo

BIO Ayus Rasayana Kidney- Nerki - 100g Cosmoveda

BIO Ayus Rasayana Kidney- Nerki - 100g Cosmoveda Zobacz większe
1658
Cosmoveda
Nowy
Produkt dostępny

59,00 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Połączenie indyjskich ziół - gokshury, punarnavy, sarivy, musty i vidarikandu wspomaga pracę nerek i uwalnia organizm z zalegających toksyn.

Więcej szczegółów

Starożytny system medycyny indyjskiej za pomocą mieszanki ziół Ayus Rasayana Kidney wprowadza do naszej diety odpowiednie kompozycje roślin, preparowane tak, by ich działanie silnie wspomagało prawidłowe funkcjonowanie nerek, odmładzanie organizmu, a tym samym - miało wpływ na przedłużenie życia.

Połączenie gokshury, punarnavy, sarivy, musty i vidarikandu oczyszcza nerki, co przekłada się na całokształt oczyszczenia organizmu.

Nerki są jednym z kluczowych narządów, odpowiadających za prawidłowe filtrowanie toksyn, które zalegając blokują właściwy przepływ energii w naszym ciele.

Skuteczne oczyszczenie kanałów energetycznych ma odzwierciedlenie w długowieczności, bowiem swobodny ruch sił witalnych mocno odbija się w odmładzających właściwościach mieszanki Ayus Rasayana Kidney.

Zioła mieszanki Ayus Rasayana Kidney to pielęgnowane od starożytności kompozycje suszonych roślin o działaniu ściśle związanym z prawidłową pracą nerek i oczyszczaniem organizmu.
Połączenie właśnie tych, konkretnych składników nie jest przypadkowe, ponieważ swą moc opiera na doskonalonych przez wieki medyków aurwedyjskich.

Stosowanie: 2 razy dziennie jedną łyżeczkę proszku wymieszać z gorącą wodą.


Mieszanka ziół powinna być stosowana w formie herbaty, jednak poza regularnością jej picia konieczne jest wzbogacenie terapii oczyszczającej za pomocą dodatkowych składników naturalnych i właściwej diety. Szczególnie polecamy uwolnienie się od toksycznych posiłków, a zastąpienie ich dietą wegetariańską, wzbogaconą przez obfite ilości imbiru i kolendry. 

Dzięki unikalnemu połączeniu mieszanek ziół z odpowiednim typem odżywiania i prawidłowo wykonywanymi ćwiczeniami jogi, organizm ma szansę pozostać oczyszczony, pełen sił witalnych, a dusza będzie wspomagana przez niezakłócany przepływ energii.

Składniki:

Gokshura * (Tribukus terrestris),
Punarnava * (Boerhaavia diffusa),
Sariva *  Indian Sarsaparilla (Hemidismus indicum),
Musta * (Cyperus rotundus),
Vidarikand * (Pueraria tuberosa) 

(* z certyfikowanych upraw organicznych) 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: