BIO Ayus Rasayana Dla Uczących się 100g Cosmoveda

Obniżka! BIO Ayus Rasayana - Dla Uczących się - 100g Cosmoveda Zobacz większe

1660
Cosmoveda
Nowy
Produkt dostępny

52,51 zł

59,00 zł -11%

Promocja ważna do: 2022-08-14

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Student Mental Power Complex to niezwykły pomocnik dla wszystkich uczących się! Ajurwedyjska mieszanka ziół wspiera intensywny wysiłek intelektualny, usprawnia proces zapamiętywania i koncentracji.

Więcej szczegółów


Niezwykły pomocnik dla wszystkich uczących się!


Zgodnie z ajurwedyjską nauką, wszyscy studenci podlegają specjalnej opiece. Dlatego w oparciu o ajurwedyjską mądrość, w połączeniu z ziołami i składnikami odżywczymi, powstała mieszanka, która ma za zadanie wspomagać wszystkich tych, którzy przygotowują się do egzaminów i narażeni są na intensywny wysiłek intelektualny. Pozwól sobie pomóc - wypróbuj niezwykłe zioła ajurwedyjskie!

Twórcy tej niezwykłej mieszanki doskonale zdawali sobie sprawę z faktu, że czas nauki wymaga ogromnego wysiłku, który kosztuje niejednokrotnie bardzo wiele energii i napięcia psychicznego. Dzięki niezwykłej sile ziół, nie jesteśmy osamotnieni w tych intelektualnych zmaganiach. Starożytna mądrość ajurwedyjska wychodzi naprzeciw tym potrzebom i wymaganiom. 

By właściwie przygotować się do czasu nauki, musimy stosować odpowiednią dietę, która będzie zbilansowana i bogata w składniki odżywcze, które pozwolą nam zapewnić organizmowi siłę i witalność.


Stosując mieszankę ziół przeznaczoną dla uczniów, studentów, osób pracujacych intelektualnie możemy poczuć w sobie niezwykłą siłę i energię, by zmierzyć się z nowymi wyzwaniami i zadaniami, które już na nas czekają.


Musimy jednak pamiętać o tym, że ajurwedyjskie zioła nie będą w pełni skutecznie, jeśli nie uzupełnimy ich o odpowiednią ilość snu i ćwiczeń. Tylko taki zestaw pozwoli nam odpowiednio przygotować się do wytężonego wysiłku, którym jest z pewnością czas egzaminów i sprawdzianów.


Mieszanka ziół  stanowi harmonijne połączenie składników, które wpływają pozytywnie na nasze funkcje życiowe i odpowiednio je balansują.

Mieszanka została stworzona w oparciu o bogatą wiedzę i doświadczenie, stanowi więc nieoceniony element zmagań intelektualnych i psychicznych, które są ściśle związane z czasem wyzwań egzaminacyjnych lub wzmożonego wysiłku intelektualnego w pracy.


Poznaj moc ajurwedyjskich ziół!

W skład mieszanki wchodzą przede wszystkim składniki często stosowane w indyjskiej medycynie. Jej głównym składnikiem jest Brahmi, niezwykle ważne zioło w indyjskiej tradycji. Działa przede wszystkim na układ nerwowy, koi i uspokaja nerwy.

Drugi w kolejności jest Mandukarpani, który wspomaga regenerację komórek mózgowych i pozytywnie wpływa na koncentrację.

Równie ważnym elementem mieszanki jest kardamon, który wpływa pozytywnie na funkcjonowanie naszego umysłu.
Dawkowanie:
pół łyżeczki (2.5g) wymieszane z ciepłą wodą, 2 razy dziennie pomiędzy posiłkami

Składniki:


Brahmi* (Bacopa monnieri),
Mandukarpani* (Centella asiatica),
Guduchi leaves* (Tinospora cordifolia),
Kardamon,
Vegetable extract (buckwheat germ*, tulsi leaves*, guava fruit*, lemon peel*)


(*składniki pochodzenia ekologicznego) 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: