BIO Ayus Rasayana Dla Uczących się 100g Cosmoveda

1660
Cosmoveda
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

59,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Student Mental Power Complex to niezwykły pomocnik dla wszystkich uczących się! Ajurwedyjska mieszanka ziół wspiera intensywny wysiłek intelektualny, usprawnia proces zapamiętywania i koncentracji.

Więcej szczegółów


Niezwykły pomocnik dla wszystkich uczących się!


Zgodnie z ajurwedyjską nauką, wszyscy studenci podlegają specjalnej opiece. Dlatego w oparciu o ajurwedyjską mądrość, w połączeniu z ziołami i składnikami odżywczymi, powstała mieszanka, która ma za zadanie wspomagać wszystkich tych, którzy przygotowują się do egzaminów i narażeni są na intensywny wysiłek intelektualny. Pozwól sobie pomóc - wypróbuj niezwykłe zioła ajurwedyjskie!

Twórcy tej niezwykłej mieszanki doskonale zdawali sobie sprawę z faktu, że czas nauki wymaga ogromnego wysiłku, który kosztuje niejednokrotnie bardzo wiele energii i napięcia psychicznego. Dzięki niezwykłej sile ziół, nie jesteśmy osamotnieni w tych intelektualnych zmaganiach. Starożytna mądrość ajurwedyjska wychodzi naprzeciw tym potrzebom i wymaganiom. 

By właściwie przygotować się do czasu nauki, musimy stosować odpowiednią dietę, która będzie zbilansowana i bogata w składniki odżywcze, które pozwolą nam zapewnić organizmowi siłę i witalność.


Stosując mieszankę ziół przeznaczoną dla uczniów, studentów, osób pracujacych intelektualnie możemy poczuć w sobie niezwykłą siłę i energię, by zmierzyć się z nowymi wyzwaniami i zadaniami, które już na nas czekają.


Musimy jednak pamiętać o tym, że ajurwedyjskie zioła nie będą w pełni skutecznie, jeśli nie uzupełnimy ich o odpowiednią ilość snu i ćwiczeń. Tylko taki zestaw pozwoli nam odpowiednio przygotować się do wytężonego wysiłku, którym jest z pewnością czas egzaminów i sprawdzianów.


Mieszanka ziół  stanowi harmonijne połączenie składników, które wpływają pozytywnie na nasze funkcje życiowe i odpowiednio je balansują.

Mieszanka została stworzona w oparciu o bogatą wiedzę i doświadczenie, stanowi więc nieoceniony element zmagań intelektualnych i psychicznych, które są ściśle związane z czasem wyzwań egzaminacyjnych lub wzmożonego wysiłku intelektualnego w pracy.


Poznaj moc ajurwedyjskich ziół!

W skład mieszanki wchodzą przede wszystkim składniki często stosowane w indyjskiej medycynie. Jej głównym składnikiem jest Brahmi, niezwykle ważne zioło w indyjskiej tradycji. Działa przede wszystkim na układ nerwowy, koi i uspokaja nerwy.

Drugi w kolejności jest Mandukarpani, który wspomaga regenerację komórek mózgowych i pozytywnie wpływa na koncentrację.

Równie ważnym elementem mieszanki jest kardamon, który wpływa pozytywnie na funkcjonowanie naszego umysłu.
Dawkowanie:
pół łyżeczki (2.5g) wymieszane z ciepłą wodą, 2 razy dziennie pomiędzy posiłkami

Składniki:


Brahmi* (Bacopa monnieri),
Mandukarpani* (Centella asiatica),
Guduchi leaves* (Tinospora cordifolia),
Kardamon,
Vegetable extract (buckwheat germ*, tulsi leaves*, guava fruit*, lemon peel*)


(*składniki pochodzenia ekologicznego)