BIO Ayus Rasayana Churna Głęboki Sen 100g Cosmoveda

4526
Cosmoveda
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

62,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Golden Sleep Complex to kompozycja ziół sproszkowanych na dobry, mocny sen. Ajurwedyjska mieszanka, która jest pomocna przy okresowej bezsenności.

Więcej szczegółów

Organic Ayus Rasayana to środek ajurwedyjskiej marki Cosmoveda, stanowiący starannie skomponowaną mieszankę ziół i ektraktów z korzeni roślin indyjskich, bez jakichkolwiek sztucznych dodatków. Produkt jest dedykowany osobom, które chcą wzmocnić energię witalną i oczyścić organizm ze szkodliwych toksyn. 


Gorzkie substancje mają szczególny wpływ na oczyszczenie ciała, zwłaszcza wątroby i żółci. Ajurweda zaleca spożywanie substancji gorzkich w suplementach żywnościowych wraz z dużą ilością ciepłej wody. Poza tym należy stosować lekką dietę (szczególnie wieczorem), pomijać słodkie przekąski i dużo wypoczywać.


Rasayana - zatrzymaj młodość na dłużej!

Medycyna ajurwedyjska zna sprawdzone sposoby nie tylko na przeciwdziałanie czy zwalczanie stanów chorobowych. W Ajurwedzie zawierają się także teorie dotyczące podtrzymywania dobrego stanu zdrowia oraz wzmacniania organizmu - zajmuje się nimi dział nazywający się Rasayana. Terminem tym określa się nie tylko terapie zdrowotne, ale także naturalne składniki podnoszące energię witalną i wykazujące właściwości odmładzające.

Organic Ayus Rasayana to kompozycja ziół o działaniu oczyszczającym, odmładzającym oraz poprawiającym ogólne funkcjonowanie układu immunologicznego. Suplement stanowi kurację o ukierunkowanym działaniu przy jednoczesnym zbawiennym wpływie na nasz organizm, t.j. oczyszcza wątrobę, wzmacnia nerki i odkwasza cały organizm. Jeśli nie jesteśmy w stanie w szybkim trybie życia zadbać o urozmaiconą dietę - szczególnie bogatą w alkalizujące właściwości produkty, zioła indyjskie przyjdą nam z pomocą.

***

Suplement diety z ziołami i tiaminą (witamina B1), która przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego i dobrego samopoczucia psychicznego.

Ten produkt według Ayurveda przywraca równowagę wszystkich dosza i przywraca prawidłowy sen zgodnie z zaleceniami ksiąg ajurwedyjskich. 

Doshas to ajurwedyjskie ludzkie konstytucje psycho-fizyczne, które mają wpływ na nasze zdrowie. Odpowiednie żywienie i stosowanie ziół może przywrócić równowagę dosha.

Sposób przyjmowania:

Weź jedną płaską łyżeczkę proszku i wymieszaj ją z pół szklanki ciepłej wody, wymieszaj i wypij podczas posiłku.

Dzienne spożycie 2,70 g odpowiadającej jednej łyżeczce proszku ziołowego, zawiera 0,20 mg (18%) tiaminy / witaminy B1.

% = spożycie referencyjne dla dziennego spożycia [rozporządzenie (UE) nr 1169/2011]

Składniki:

proszek z korzenia zimowej wiśni Ashwagandha / Withania somnifera*,

korzeń Vidarikand / Pueraria tuberosa - silny antyoksydant stosowany w leczeniu nowotworowym,

ekstrakt z liści Tulsi,

ekstrakt z owoców guawy *,

ekstrakt z owoców cytryny *

* z certyfikowanego rolnictwa ekologicznego