Żel nawilżający Aloe Vera Gel z olejkiem jaśminowym i witaminą E 250g Holy Lama Naturals

7112
Holy Lama Naturals
Nowy

Ostatnie egzemplarze!

Produkt dostępny

49,00 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Holy Lama Naturals Aloe Vera Gel to nawilżający i odbudowujący żel dla ulgi Twojego ciała i umysłu. Jest wzbogacony olejkiem jaśminowym oraz witaminą E.

Więcej szczegółów

Ma orzeźwiające i chłodzące działanie oraz delikatny zapach kwiatów jaśminu. Aloe Vera posiada naturalne właściwości lecznicze. Rozpieszczaj się tym cudownym przysmakiem natury każdego dnia!
  • Przywraca długotrwałe nawilżenie skóry.
  • Koi i leczy skórę oraz pomaga zwalczać starzenie się.
  • Oczyszcza i zwęża pory.
  • Ma właściwości odżywcze, aktywuje regenerację komórek i jest skuteczny w walce z zaczerwienieniami i innymi niedoskonałościami skóry.
 
Składniki
INCI: Aloe barbedensis Leaf juice, Aqua, Carbomer, Amp 95 (2 amino 2 methyl 1Propanol), Tocopherol, Jasmine officinale oil.

Naturalny - zrównoważony - sprawiedliwy handel

Produkty Holy Lama są wykonane głównie z naturalnych składników, unikając stosowania ostrych chemikaliów lub syntetyków. Wszędzie tam, gdzie to możliwe, do pakowania używamy ekologicznych materiałów.

Podczas produkcji powstaje mniej niż 1% odpadów, a wszystkie odpady są wykorzystywane jako paliwo lub pasza dla bydła, dzięki czemu nasz ślad węglowy jest wyjątkowo niski!

Surowce używane do produkcji pochodzą głównie od lokalnych rolników z Kerali i pozostałych Indii, dzięki ponad siedemdziesięcioletnim silnie ugruntowanym relacjom z rolnikami.

Firma działa na zasadzie braku kredytu, co oznacza, że ​​wszyscy rolnicy i dostawcy surowców otrzymują natychmiastową zapłatę. Fabryka płaci uczciwe wynagrodzenie pracownikom i uczciwe ceny rolnikom.

Przedsiębiorczość kobiet

Holy Lama Naturals jest uznawane w Kerali za zatwierdzone przez rząd przedsiębiorstwo kobiece, w którym ponad 80% pracowników fabryki to kobiety. Większość z nich pochodzi ze środowisk znajdujących się w niekorzystnej sytuacji (np. Owdowiała lub opuszczona przez partnera).

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: