Kadzidło PĘCZEK Biała Szałwia & Lawenda do okadzania i oczyszczania domu ok. 10cm długości

7236
OTH
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

24,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kadzidło w postaci prawdziwych gałązek suszu Białej Szałwi przeplatanymi galązkami lawendy przywróci Twojemu otoczeniu intrygujący zapach i zapewni harmonię miłosną.

Połączenie lawendy i białej szałwii tworzy cudowny i zachwycający zapach, ponieważ dym oczyszczającej lawendy przenika przez oczyszczającą białą szałwię łącząc się w jedną siłę. 

Więcej szczegółów

Lawenda z białą szałwią w pęczku to doskonały wybór na ceremonię harmonizującą miłość.

Wspomaga proces zbliżenia się dusz i złączenia ich w jedną całość. Zapach jej świeżych a zarazem eterycznych kwiatów przywraca spokój ducha i ma działanie uspokajające. Połączenie szałwi i lawendy inspiruje w stronę miłości nieodpartym zapachem i naturalnym pięknem.

Biała Szałwia ma cudowne właściwości oczyszczające.

Biała szałwia jest wszechstronna i skuteczna, odpowiednia do większości rytuałów polegających na smużeniu dymu, takich jak oczyszczenie, uzdrowienie, ochrona, medytacja.

Kadzidło to oczyszcza, odświeża i tworzy kojące, spokojne środowisko. Duchowy wymiar i symboliczne działanie skłaniało od wieków do rozwoju osobistego, modlitwy i medytacji. Obecnie wykorzystuje się pęczek głównie do okadzania mieszkań, czy też miejsca pracy. Oczyszcza przestrzeń, likwiduje złą aurę i wypędza nieproszone byty.

Pamiętaj o właściwych praktykach kadzenia pomieszczenia:

W celu pozbycia się negatywnych wibracji lub napędzenia upragnionej aury ustawiamy się tyłem do drzwi wejściowych.

Jeśli przywołujemy dobro i szczęście, okrążamy pokój zgodnie z ruchem wskazówek zegara, jeśli odpędzamy zło i niechciane byty– w przeciwnym kierunku.

Sposób zapalania:

Podpal koniec pęczka, niech zapłonie a po chwili ugaś płomień tak aby delikatnie się tlił i umieść kadzidło na bezpiecznej podstawce z dala od przedmiotów łatwopalnych.

Polecamy podstawki kamienne lub piękne muszle do okadzania szałwią:

Muszle do okadzania

Podstawka kamienna czarna

Podstawka miedziana do spalania pęczków i palo santo