Szukaj

Filtruj produkty

Marka

Zakres cenowy

0 - 361 zł

Na stanie

Partners
payment logos: przelewy24, dpd, inpost, paczkomaty, zaufane opinie ceneo

BIO Vasaka - Astma, Alergia, Układ oddechowy, 80 kapsułek, suplement diety, Cosmoveda

BIO Ayus Rasayana - Vasaka, 80 kapsułek, Cosmoveda Zobacz większe
4518
Cosmoveda
Nowy
Produkt dostępny

45,00 zł

Cena internetowa

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Suplement ziół z polifenolami. 

Polifenole są bioaktywnymi fito skladnikami. To organiczne związki chemiczne występujące naturalnie w wielu jadalnych roślinach. Większość polifenoli wykazuje silne działanie odmładzające.

Więcej szczegółów

Organic Ayus Rasayana to środek ajurwedyjskiej marki Cosmoveda, stanowiący starannie skomponowaną mieszankę ziół i ektraktów z korzeni roślin indyjskich, bez jakichkolwiek sztucznych dodatków. Produkt jest dedykowany osobom, które chcą wzmocnić energię witalną i oczyścić organizm ze szkodliwych toksyn. 


Gorzkie substancje mają szczególny wpływ na oczyszczenie ciała, zwłaszcza wątroby i żółci. Ajurweda zaleca spożywanie substancji gorzkich w suplementach żywnościowych wraz z dużą ilością ciepłej wody. Poza tym należy stosować lekką dietę (szczególnie wieczorem), pomijać słodkie przekąski i dużo wypoczywać.


Rasayana - zatrzymaj młodość na dłużej!

Medycyna ajurwedyjska zna sprawdzone sposoby nie tylko na przeciwdziałanie czy zwalczanie stanów chorobowych. W Ajurwedzie zawierają się także teorie dotyczące podtrzymywania dobrego stanu zdrowia oraz wzmacniania organizmu - zajmuje się nimi dział nazywający się Rasayana. Terminem tym określa się nie tylko terapie zdrowotne, ale także naturalne składniki podnoszące energię witalną i wykazujące właściwości odmładzające.

Organic Ayus Rasayana to kompozycja ziół o działaniu oczyszczającym, odmładzającym oraz poprawiającym ogólne funkcjonowanie układu immunologicznego. Suplement stanowi kurację o ukierunkowanym działaniu przy jednoczesnym zbawiennym wpływie na nasz organizm, t.j. oczyszcza wątrobę, wzmacnia nerki i odkwasza cały organizm. Jeśli nie jesteśmy w stanie w szybkim trybie życia zadbać o urozmaiconą dietę - szczególnie bogatą w alkalizujące właściwości produkty, zioła indyjskie przyjdą nam z pomocą.

***

Suplement diety z roslinnymi polifenolami. Likwiduje zatory dróg oddechowych i rozszerza oskrzela, tym samym ułatwiając oddychanie. 

Ten produkt według Ayurveda przywraca równowagę wszystkich dosza.

Doshas to ajurwedyjskie ludzkie konstytucje psycho-fizyczne, które mają wpływ na nasze zdrowie. Odpowiednie żywienie i stosowanie ziół może przywrócić równowagę dosha.

Suplementy diety ziół z wtórnych substancji roślinnych (polifenoli)

Vasaka - Adhatoda vasica - to wiecznie zielone, aż do 3 m wysokości drzewo, białe lub fioletowe kwiaty. Są stosowane w ajurwedyjskiej diecie liście, kwiaty, korzenie i owoce. Suszona i delikatne mielona w naszym zakładzie produkcji (poniżej 40 ° C) 

Produkt ten jest skorelowany przez Ayurveda na poziomie równowagi harmonicznej Doshas przez balans sześciu smaków. Zapewnia smak cierpki i gorzki.

Zalecane dawkowanie:

2 dziennie x 5 kapsułek 0,36 g (0,26 g wagi netto) między posiłkami z ciepłej wody dziennie. Dzienne spożycie 2,60 g proszku zawiera 31,72mg polifenole.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zrównoważonej i różnorodnej diety i zdrowego stylu życia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Składniki: Proszek z liści indyjskiej miodunki * Vasaka / Justicia adhatoda 72%,

hydroksypropylometyloceluloza **

* z certyfikowanego rolnictwa ekologicznego

** kapsułka z roślinnej celulozy

Fairtrade

Oceny i opinie

Napisz pierwszą opinię o produkcie !