Bransoletka z kwarcowym różowym agatem i kwarcowym krzyżykiem w kolorze różanym

6070
OTH
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

76,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Prestiżowa bransoletka z kwarcowym różowym agatem i kwarcowym krzyżykiem w kolorze różanym.

Więcej szczegółów

Agat to półprzezroczysta, niekiedy nieprzezroczysta odmiana kwarcu i odmiana chalcedonu. Struktura chemiczna agatu jest identyczna jak jaspis, krzemień i często występuje razem z opalem. Kolorowe, pasiaste okazy są traktowane jako kamień szlachetny. Nazwa agat pochodzi od greckiego Ἀχάτης, Achates, nazwy obecnej rzeki Dirillo na południu Sycylii, gdzie znaleziono agaty i inne chalcedonie. Tradycyjnie agat był noszony jako szczęśliwy kamień lub do lecznictwa naturalnego.

Niektóre działania lecznicze przypisuje się agatowi, takie jak ochrona w czasie ciąży, na ból głowy, przeciw chorobom skóry i zaburzeniom równowagi. Agat jest kojarzony w astrologii jako korzystny dla zodiaku Wodnika, Byka, Skorpiona i Bliźniąt.

Połączenia agatowe tworzą się jako roztwór krzemionki we wnękach starszych skał. Kamienie mogą być sztucznie barwione w celu uzyskania kombinacji kolorów, które są bardziej żywe niż w naturze.

Głównymi źródłami agatu są Brazylia, Urugwaj i Stany Zjednoczone (Oregon, Waszyngton i okolice Lake Superior). Bliżej Holandii i Belgii znajdują się również agaty znalezione w Hunsrück w Niemczech. 

Kwarc różowy nazywany Kamieniem Serca stymuluje czakrę serca i zdolność do dawania i otrzymywania miłości. Harmonizuje relacje i zwiększa miłość własną i akceptację. 

Może okazać się pomocny w przyciąganiu nowej miłości, romansu i intymności lub w rozwijaniu bliższej więzi z rodziną lub przyjaciółmi.

Jasny i piękny kwarc, ze swoją delikatną różową energią, jest kamieniem serca, kryształem bezwarunkowej miłości. Niesie subtelną kobiecą energię współczucia i spokoju, czułości i uzdrowienia, pożywienia i pocieszenia.

Przemawia bezpośrednio do Czakry Serca, usuwając emocjonalne rany, lęki i urazy oraz rozprowadza kochającą energię przez całą aurę. Budząc serce do własnej wrodzonej miłości, zapewnia głębokie poczucie osobistego spełnienia i zadowolenia, pozwalając dawać i otrzymywać miłość od innych. 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: