Bransoletka szungitowa - kulki z Szungitu o sred. 8mm

Nowy Bransoletka szungitowa - kulki z Szungitu o sred.8mm Zobacz większe

7852
OTH
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

89,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Bardzo pięknie wykonane ze złotymi nakładkami. Kamień nazywany jest „Kamieniem Życia”. Jest wysoce magnetyczny, ma silne działanie uziemiające, oczyszczające i przekształcające.

Więcej szczegółów

Szungit jest czarnym, błyszczącym, niekrystalicznym mineraloidem, składającym się z ponad 98 procent wagowych węgla. Po raz pierwszy została opisana w pobliżu wioski Shun'ga w Karelii w Rosji, skąd pochodzi jej nazwa.

Shungit jest znany z zawartych w nim fulerenów. Szungit to kamień, który istnieje od 2 miliardów lat. Wciąż stosunkowo nieznana tutaj. Swoje działanie czerpie z obecności specjalnej krystalicznej formy węgla.

Jest to bardzo szczególny kamień, który szczególnie pomaga w walce ze smogiem elektromagnetycznym. Możesz położyć kamień wokół urządzeń elektrycznych w domu, aby zapobiec promieniowaniu.

Ponieważ kamień jest wysoce magnetyczny, ma silne działanie uziemiające, oczyszczające i przekształcające.

To także kamień ochronny. Chroni cię również przed ludźmi, którzy myślą o tobie negatywnie (lub praktykują czarną magię). Odsłania aurę i wypełnia ją białym światłem. Kamień nazywany jest również „Kamieniem Życia” ze względu na swoje właściwości antybakteryjne.

Możesz także zrobić z tego kamienia potężny eliksir. Kamień oczyszcza wodę i napełnia ją uzdrawiającymi wibracjami.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: