Szukaj

Filtruj produkty

Marka

Zakres cenowy

0 - 361 zł

Na stanie

Partners
payment logos: przelewy24, dpd, inpost, paczkomaty, zaufane opinie ceneo

Świece do uszu do świecowania uszu Aurecon Plus

HP Aurecon Plus świeczki do uszu Zobacz większe
5151
OTH
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

19,00 zł

Cena internetowa

Dodaj do listy życzeń

Ciepło palącej się świeczki odblokowuje ewentualny przepływ energi w meridianach. Meridiany są według medycyny wschodniej takimi liniami energetycznymi których zadaniem jest transport i rozdzielenie energi życiowej w organizmie człowieka.

Więcej szczegółów

Świeczki AURECON plus zaleca medycyna naturalna.

Po zapaleniu świeczki w jej wnętrzu powstaje mgła która spływa w dół do środka ucha. Przenosi ona substancje aktywne ze świeczki do całego narządu słuchu. Ciepło ze świeczki ogrzewa również mikrosystem płatka ucha i stymuluje strefę odruchów co korzystnie wpływa na przebieg przeziębienia. Reguluje również oczyszczające działanie systemu limfatycznego ucha.

Świeczki do uszu AURECON plus mogą działać pozytywnie np. przy bólach uszu i głowy przy lekkich zapaleniach ucha środkowego, swędzeniu w uchu, szumie w uszach, odczuwaniu ciśnienia w uszach i głowie migrenie ostrym i przewlekłym katarze, zaburzeniach węchu, zapaleniu migdałków, podrażnieniu i symptomach stresowych będących konsekwencją zaburzeń wegetatywnych, słabym ukrwieniu ucha w przypadku niedosłyszenia.

Oznaczenie CE na opakowaniu Aurecon plus to poświadczenie zgodności z wymaganiami bezpieczeństwa określonym w wytycznych CE 93 42 przyjętych w UE.

Skład: Bawełna wosk pszczeli parafina wkładka ochrona z tworzywa sztucznego

Instrukcja użycia:

Wsunąć załączony papierowy pierścień na świeczkę i zapalić ją na szerszym końcu.

Położyć głowę w pozycji poziomej i wsunąć świeczkę węższym końcem do ucha. Zwrócić uwagę na poprawne pionowe położenie świeczki.

Kiedy świeczka dopali się do 2 3 zawsze powyżej papierowego kregu należy ją wyjąć i zgasić w przygotowanym wcześniej naczyniu z wodą. Proces palenia trwa 6 7 minut.

Optymalna długość świeczki do ucha Aurecon plus została po różnych doświadczeniach ustalona na ok. 20 centymetrów 10 a średnica na górnym końcu na ok. 20 milimetrów.

Te rozmiary gwarantują właściwe proporcje umożliwiające prawidłowe spalanie. Zabieg przeprowadza się w zasadzie w obydwu uszach stopniowo ponieważ w trakcie stosowania dochodzi do wyrównania ciśnienia przez trąbkę Eustachiusza w okolicy całej głowy i szyi.

Zaleca się wykonywanie profilaktycznego czyszczenia 1 raz w miesiącu.

Kuracja profilaktyczna powinna być wykonywana przez 3 następujące po sobie dni.

Preparat jest przeznaczony dla wszystkich osób które chcą dokonać wewnętrznego oczyszczenia ucha czy chcą usunąć z ucha wodę po kąpieli w morzu lub basenie. Preparat może być użyteczny również dla osób które pracują w środowisku o dużym zapyleniu lub mają problemy z ciśnieniem w uszach po podróży samolotem lub pobycie w górach.

Świeczki do uszu AURECON plus nie mają takiego samego kształtu ponieważ są produkowane ręcznie.

Działania niepożądane: Nie są znane.

Nie zalecamy stosowania preparatu w przypadku perforacji błony bębenkowej i alergi na zawarte substancje. W przypadku chorób uszu lub powracających problemów z woszczyną przed zastosowaniem Aureconu plus skonsultować się z lekarzem

Ostrzeżenia: Świeczkę stosować zasadniczo przy pomocy drugiej osoby W czasie palenia zwracać uwagę na bezpieczeństwo Nie stosować w miejscach wystawionych na przeciąg powietrza w których znajduje się gaz lub substancje łatwopalne nie wystawiać na działanie źródeł ciepła. Nie stosować w przypadku chorób uszu Nie stosować u dzieci poniżej 6 roku życia Czyszczenie uszu u dzieci wykonywać zawsze w obecności osoby dorosłej. W czasie używania świeczki włosy chronić ręcznikiem Świeczek nie wpychać głęboko do uszu

Opakowanie: Dwie świeczki do uszu papierowy pierścień.

Oceny i opinie

Napisz pierwszą opinię o produkcie !