WAŻNE: W związku z epidemią sklep stacjonarny będzie nieczynny do odwołania, zachęcamy do zakupów drogą internetową.

Szukaj

Filtruj produkty

Marka

Zakres cenowy

0 - 1686 zł

Na stanie

Partners
payment logos: przelewy24, dpd, inpost, paczkomaty, zaufane opinie ceneo

Świece do uszu do świecowania uszu Aurecon Plus

HP Aurecon Plus świeczki do uszu Zobacz większe
5151
OTH
Nowy
Produkt dostępny

19,00 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Ciepło palącej się świeczki odblokowuje ewentualny przepływ energi w meridianach. Meridiany są według medycyny wschodniej takimi liniami energetycznymi których zadaniem jest transport i rozdzielenie energi życiowej w organizmie człowieka.

Więcej szczegółów

Świeczki AURECON plus zaleca medycyna naturalna.

Po zapaleniu świeczki w jej wnętrzu powstaje mgła która spływa w dół do środka ucha. Przenosi ona substancje aktywne ze świeczki do całego narządu słuchu. Ciepło ze świeczki ogrzewa również mikrosystem płatka ucha i stymuluje strefę odruchów co korzystnie wpływa na przebieg przeziębienia. Reguluje również oczyszczające działanie systemu limfatycznego ucha.

Świeczki do uszu AURECON plus mogą działać pozytywnie np. przy bólach uszu i głowy przy lekkich zapaleniach ucha środkowego, swędzeniu w uchu, szumie w uszach, odczuwaniu ciśnienia w uszach i głowie migrenie ostrym i przewlekłym katarze, zaburzeniach węchu, zapaleniu migdałków, podrażnieniu i symptomach stresowych będących konsekwencją zaburzeń wegetatywnych, słabym ukrwieniu ucha w przypadku niedosłyszenia.

Oznaczenie CE na opakowaniu Aurecon plus to poświadczenie zgodności z wymaganiami bezpieczeństwa określonym w wytycznych CE 93 42 przyjętych w UE.

Skład: Bawełna wosk pszczeli parafina wkładka ochrona z tworzywa sztucznego

Instrukcja użycia:

Wsunąć załączony papierowy pierścień na świeczkę i zapalić ją na szerszym końcu.

Położyć głowę w pozycji poziomej i wsunąć świeczkę węższym końcem do ucha. Zwrócić uwagę na poprawne pionowe położenie świeczki.

Kiedy świeczka dopali się do 2 3 zawsze powyżej papierowego kregu należy ją wyjąć i zgasić w przygotowanym wcześniej naczyniu z wodą. Proces palenia trwa 6 7 minut.

Optymalna długość świeczki do ucha Aurecon plus została po różnych doświadczeniach ustalona na ok. 20 centymetrów 10 a średnica na górnym końcu na ok. 20 milimetrów.

Te rozmiary gwarantują właściwe proporcje umożliwiające prawidłowe spalanie. Zabieg przeprowadza się w zasadzie w obydwu uszach stopniowo ponieważ w trakcie stosowania dochodzi do wyrównania ciśnienia przez trąbkę Eustachiusza w okolicy całej głowy i szyi.

Zaleca się wykonywanie profilaktycznego czyszczenia 1 raz w miesiącu.

Kuracja profilaktyczna powinna być wykonywana przez 3 następujące po sobie dni.

Preparat jest przeznaczony dla wszystkich osób które chcą dokonać wewnętrznego oczyszczenia ucha czy chcą usunąć z ucha wodę po kąpieli w morzu lub basenie. Preparat może być użyteczny również dla osób które pracują w środowisku o dużym zapyleniu lub mają problemy z ciśnieniem w uszach po podróży samolotem lub pobycie w górach.

Świeczki do uszu AURECON plus nie mają takiego samego kształtu ponieważ są produkowane ręcznie.

Działania niepożądane: Nie są znane.

Nie zalecamy stosowania preparatu w przypadku perforacji błony bębenkowej i alergi na zawarte substancje. W przypadku chorób uszu lub powracających problemów z woszczyną przed zastosowaniem Aureconu plus skonsultować się z lekarzem

Ostrzeżenia: Świeczkę stosować zasadniczo przy pomocy drugiej osoby W czasie palenia zwracać uwagę na bezpieczeństwo Nie stosować w miejscach wystawionych na przeciąg powietrza w których znajduje się gaz lub substancje łatwopalne nie wystawiać na działanie źródeł ciepła. Nie stosować w przypadku chorób uszu Nie stosować u dzieci poniżej 6 roku życia Czyszczenie uszu u dzieci wykonywać zawsze w obecności osoby dorosłej. W czasie używania świeczki włosy chronić ręcznikiem Świeczek nie wpychać głęboko do uszu

Opakowanie: Dwie świeczki do uszu papierowy pierścień.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: