Oczyszczający Lotion do Demakijażu z Aloe Vera, Różą i Lawendą, Cleansing Lotion 100 ml Holy Lama

Nowy Oczyszczający Lotion do Demakijażu z Lawendą, Cleansing Lotion100 ml Holy Lama Zobacz większe
8056
Holy Lama Naturals
Nowy
Produkt dostępny

29,00 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Holy Lama Naturals Cleansing Lotion to gładki i kremowy środek oczyszczający, który pomaga ściągnąć i usunąć dzienny makijaż i brud. Wystarczy wmasować balsam w twarz i spłukać wodą. Codzienna uczta na koniec każdego dnia.

Więcej szczegółów

Składniki

INCI: Aqua, Cocos Nucifera Oil, Emulsifying Wax, Aloe Barbedensis Leaf Juice, Alkohol cetylowy, Palmitynian Cetylu, Monostearynian Gliceryny, Lavendula Anguistifolia Oil, Boraks, Rosa Centiflia Flower Oil, Gliceryna, Tokoferol, Uwodorniony Kwas Ricinus Communis, Olejek Phenoksytrynowy, Etanol , Citronellol, Geraniol, Farnesol, Linalool, D-Limonen, Eugenol.

Holy Lama Naturals - Zrównoważony Model

Nasz zrównoważony model biznesowy opiera się na długoterminowych relacjach z lokalnymi rolnikami w krainie orzechów kokosowych, przypraw i ziół - Kerali w Indiach. 

Surowce używane do produkcji pochodzą głównie od lokalnych rolników z Kerali i reszty Indii, opierając się na ponad siedmiu dekadach silnie ugruntowanych relacji z rolnikami.

Sprawiedliwy Handel

Firma działa na zasadzie braku kredytu, co oznacza, że ​​wszyscy rolnicy i dostawcy surowców otrzymują natychmiastowe płatności. Fabryka płaci pracownikom godziwe płace, a rolnikom godziwe ceny.

Przedsiębiorstwo kobiet

Holy Lama Naturals jest uznawana w Kerali za zatwierdzone przez rząd przedsiębiorstwo kobiece, w którym ponad 80% pracowników fabryki to kobiety, z których wiele z nich pochodzi ze środowisk defaworyzowanych.

Większość kobiet pochodzi ze środowisk znajdujących się w niekorzystnej sytuacji (tj. jest owdowiałych lub porzuconych przez partnera) i otrzymuje ponownie szansę na rozwój, dzięki pracy w Holy Lama Naturals.

Naturalność

Produkty Holy Lama są wykonane głównie z naturalnych składników, unikając stosowania agresywnych chemikaliów lub syntetyków. Ich produkty do pielęgnacji ciała są wegańskie, wolne od GMO, ręcznie robione i nietestowane na zwierzętach.

Przetwarzamy i wykorzystujemy produkty uboczne, co skutkuje imponująco niskim poziomem odpadów.

Wszędzie, gdzie to możliwe, Święty Lama używa zrównoważonych materiałów do pakowania. Podczas produkcji powstaje mniej niż 1% odpadów, a wszystkie odpady są wykorzystywane jako paliwo lub pasza dla bydła, dzięki czemu ślad węglowy jest wyjątkowo niski!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: