Szukaj

Filtruj produkty

Marka

Zakres cenowy

0 - 1686 zł

Na stanie

Partners
payment logos: przelewy24, dpd, inpost, paczkomaty, zaufane opinie ceneo

Tybetański dzwonek z Nepalu 7 stopów metali

6086
OTH
Nowy

Ostatnie egzemplarze!

Produkt dostępny

180,00 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Piękny 7 metaliczny dzwonek z pięknym dźwiękiem. Wykonany jest z 7 rodzajów metali - z tego powodu mówi się, że dźwięk przeszywa, oczyszcza, porusza i niweluje negatywne chi.

Więcej szczegółów

Dzwon był niezastąpionym narzędziem religijnych i magicznych obrzędów w całej historii człowieka. Ten złoty tybetański dzwonek ręczny generuje czysty, kojący i rozbrzmiewający metaliczny dźwięk, który natychmiast leczy i oczyszcza negatywną energię w twojej przestrzeni.

Ten dzwonek powinien znajdować się w każdym domu.

Umieść go w odpowiednim sektorze wyznaczonym w danym roku wg. Feng Shui Latajacych Gwiazd i zadzwoń przynajmniej raz w tygodniu, aby osłabić to nieszczęście przynoszące przez gwiazdę ziemi.

Codzienne sprzątanie biura lub strefy biznesowej poprzez dzwonienie pomoże zwiększyć liczbę klientów i możliwości biznesowe. Służy również do dostarczania oczyszczonej, odświeżonej energii szczęścia i będzie zachęcać do atmosfery spokoju i harmonii w domu lub w miejscu pracy, a także do odpierania złych duchów.

Sposób użycia: Chodzenie trzykrotnie w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara w każdym pokoju, podczas gdy dzwoni dzwonek, jest skutecznym rytuałem oczyszczającym energię, który należy wykonywać okresowo, aby zapewnić dobre wibracje Feng Shui.

Wymiary dzwonka

11-13 cm

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: