Farba do brody Kolor 102 Brązowa Czerń 40g BIGEN Mens

BIGEN BEARD CLR MEN 102/BRNBLK 40g Zobacz większe
6000
OTH
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

45,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Specjalna farba bez amoniaku do brody i wąsów w kolorze intensywnego ciemnego brązu.

Więcej szczegółów

Doskonale pokrywa siwe włosy na brodzie i nie powoduje plam na skórze.

Bigen nie zawiera amoniaku i jest specjalnie wzbogacony ekstraktem z aloesu i oliwą z oliwek, łatwy do nakładania na każdą część brody za pomocą grzebienia Fast-Touch

Uwagi

Jeśli kiedykolwiek wystąpiły reakcje alergiczne po farbowaniu nie stosuj farby i nie wykonuj próby alergicznej. Pamiętaj, że nawet jeśli przeprowadzono test alergii skórnej, nadal możesz odczuwać reakcję alergiczną podczas farbowania włosów. Test alergii skórnej nie gwarantuje uniknięcia przyszłych reakcji alergicznych.

Barwniki do włosów mogą powodować reakcje alergiczne. Ten produkt nie jest przeznaczony do stosowania u osób poniżej 16 roku życia.

* Unikać kontaktu z oczami. Unikaj kontaktu z uszami i twarzą. Jeśli mieszanka wejdzie w kontakt z ustami lub nosem podczas aplikacji lub w czasie wywoływania, natychmiast przetrzyj lub spłucz.

* Nie używaj do farbowania rzęs ani brwi.

* Ten produkt prawie nie pozostawia plam na skórze, ale w niektórych przypadkach może pozostawić niewielką plamę.

* Zawsze noś załączone rękawiczki.

* Przechowuj produkt poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych.

Nie farbuj włosów, jeśli:

* Masz wysypkę na twarzy lub wrażliwą, podrażnioną i uszkodzoną skórę

* W przeszłości wystąpiła reakcja na tymczasowy tatuaż z „czarnej henny”.

* Nie używaj, jeśli twoje włosy zostały zabarwione wcześniej henną lub innymi barwnikami.

Składniki


Barwnik:
Aqua, alkohol arachidylowy, kwas askorbinowy, aminimetylopropanol, PEG-8, alkohol stearylowy, tolueno-2, 5-diamina, etyloheksanian edtylu, wosk mikrokrystaliczny, steareth-2, oleth-50, rezorcynol, p-fenylenodiamina, penetat pentasodowy, m -aminofenon, p-aminofenol, chlorek steartrimoniowy, olejek owocowy olea europaea (oliwa), cysteina hci, siarczyn sodu, 2,4-diaminifenoksyetanol hci, 2,6-diaminopirydyna, parafina, cytronellol, linalol, ekstrakt z liści aloesu barbadensis, ci47005.

krem:
Aqua, alkohol cetylowy, alkohol fenylowy, nadtlenek wodoru, stearynian stearylu, beheneth-30, chlorek behentrimoniowy, siarczan mirystylowy sodu, laolin, glikol dipropylenowy, kwas etidronowy, fenoksyetanol, alkohol izopropylowy.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: