Herbata Element Ziemi: miodokrzew anyż i szałwia /Touch the ground 16 torebek Shoti Maa

Herbata Element Ziemi: miodokrzew, anyż i szałwia /Touch the ground -16 torebek,Shoti Maa Zobacz większe
1471
Shoti Maa
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

19,64 zł

Dodaj do listy życzeń

Stabilizacja i bezpieczeństwo w realnym świecie, sprzyja planowym działaniom. Herbatka "uziemiająca".

Więcej szczegółów

Współczesne życie może wprowadzać nasz umysł w niespokojny stan braku równowagi i „gonitwę myśli”. Tak wiele dzieje się dookoła nas, tak dużo bodźców dociera w każdej chwili do naszych zmysłów.

Trudno nadążyć za tym szalonym tempem współczesnego życia. Możemy starać się jedynie, by należytą uwagę poświęcać sprawom najważniejszym, by nasza hierarchia wartości poszczególnych spraw była spójna, zdrowa i korzystna.  

Herbata Touch the Ground zapewnia wsparcie i równowagę a także wspomaga przywiązanie do elementu ziemi. Gdy "bujamy w obłokach" jest pięknie, ale trzeba także czasem stanąć mocno na ziemi.  Owocuje to utrzymaniem ścisłego kontaktu z otaczającym nas światem fizycznym, dobrym planowaniem i realizacją wyznaczonych celów. 

Tradycyjna mieszanka ziół ajurwedyjskich ma za zadanie pomóc w koncentracji na doczesnym świecie i konkretnych zadaniach do wykonania.

Składniki: miodokrzew * (20%), cynamon *, anyż * (14%), koper włoski *, imbir *, kolendra *, szałwia * (5%), kwiaty lawendy *, czarny pieprz *, kardamon *, goździki *

* składniki pochodzenia organicznego 
 
Zawartość:

16 torebek z herbatą waga 32 g (16 x 2 g)