Szukaj

Partners
payment logos: przelewy24, dpd, inpost, paczkomaty, zaufane opinie ceneo

Zestaw Vata Pomarańcza & Cyperus - patyczki, stożki i podstawka, Aurveda Dosha Theraphy, Song of India

6813
Song of India
Nowy
Produkt dostępny

12,00 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Zestaw podarunkowy kadzidełek Dosha Therapy został starannie opracowany, aby zharmonizować psychofizyczną konstytucję i stymulować pranę (siłę życiową).

Więcej szczegółów

Vata kieruje ruchem ciała i działaniem układu nerwowego. Zawsze w ruchu, z energicznym i kreatywnym umysłem. żywy i entuzjastyczny o szczupłej sylwetce.

Ajurweda powstała w Indiach tysiące lat temu. Jest to nauka o długowieczności, która promuje zdrowie, naturalne piękno i długie życie. Zdrowie jest utrzymywane przez równowagę trzech dosh, czyli energii, znanych jako Vata, Pitta i Kapha.

Cyperus to charakterystyczny drzewny i ziemisty profil zapachowy z nutą skóry, lekko dymny i ambrowy.


Zapach: drzewno-ziemisty zapach z pikantną nutą


Cypriol/Cyperus jest rośliną zieloną o morfologii podobnej do roślin papirusu - obie rośliny należą do rodzaju Cyperus. Wyprostowane, kanciaste łodygi mają krótkie, smukłe, jaskrawozielone liście. Aromatyczne kłącza tworzą gęsty system korzeniowy. Rośliny rosną w korytach rzek w indyjskim stanie Madhya Pradesh.Zestaw zawiera:

25 g. Ręcznie robione kadzidełka patyczki
10 kadzidełek stożków
ceramiczny uchwyt na kadzidło


Historia 

Ajurweda wytycza drogę do holistycznego dobrego samopoczucia jednostki. Zgodnie z zasadami tej starożytnej nauki, podstawą prawdziwego zdrowia i dobrego samopoczucia jest harmonia i równowaga ciała, umysłu i duszy. Nasza kolekcja luksusowych produktów Veda jest inspirowana i oparta na tej starożytnej mądrości ajurwedy. Sformułowane z myślą o tych zasadach, wykonane z naturalnych składników i mieszanek najczystszych olejków eterycznych i cierpliwie ręcznie wykonane do perfekcji z wielką starannością - te produkty z pewnością przemówią do Twoich zmysłów i podniosą na duchu!

Składniki

Kadzidełka i rożki przygotowywane są z mieszanki ziół, korzeni, żywic, esencji aromatycznych i innych naturalnych składników, tradycyjnie stosowanych w medycynie ajurwedyjskiej.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: