Szukaj

Partners
payment logos: przelewy24, dpd, inpost, paczkomaty, zaufane opinie ceneo

Zestaw Kapha Patchouli & Amber patyczki stożki i podstawka Aurveda Dosha Theraphy Song of India

6814
Song of India
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

12,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Zestaw podarunkowy kadzidełek Dosha Therapy został starannie opracowany, aby zharmonizować psychofizyczną konstytucję i stymulować pranę (siłę życiową).

Więcej szczegółów

Kapha rządzi budową ciała. Jest to zasada, która utrzymuje komórki razem i tworzy tłuszczową kość mięśniową i ścięgna. Mocna budowa i doskonała wytrzymałość. Naturalnie spokojny, rozważny i kochający. 

Ajurweda powstała w Indiach tysiące lat temu. Jest to nauka o długowieczności, która promuje zdrowie, naturalne piękno i długie życie. Zdrowie jest utrzymywane przez równowagę trzech dosh, czyli energii, znanych jako Vata, Pitta i Kapha.

Zawiera:

25 g. Ręcznie robione kadzidełka patyczki
10 kadzidełek stożków
ceramiczny uchwyt na kadzidło


Historia 
Ajurweda wytycza drogę do holistycznego dobrego samopoczucia jednostki. Zgodnie z zasadami tej starożytnej nauki, podstawą prawdziwego zdrowia i dobrego samopoczucia jest harmonia i równowaga ciała, umysłu i duszy. Nasza kolekcja luksusowych produktów Veda jest inspirowana i oparta na tej starożytnej mądrości ajurwedy. Sformułowane z myślą o tych zasadach, wykonane z naturalnych składników i mieszanek najczystszych olejków eterycznych i cierpliwie ręcznie wykonane do perfekcji z wielką starannością - te produkty z pewnością przemówią do Twoich zmysłów i podniosą na duchu!

Składniki

Kadzidełka i rożki przygotowywane są z mieszanki ziół, korzeni, żywic, esencji aromatycznych i innych naturalnych składników, tradycyjnie stosowanych w medycynie ajurwedyjskiej.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: