Szukaj

Filtruj produkty

Marka

Zakres cenowy

0 - 1686 zł

Na stanie

Partners
payment logos: przelewy24, dpd, inpost, paczkomaty, zaufane opinie ceneo

Mugwort Kadzidło ziołowe - (szklana buteleczka z korkiem) 6 g 30 ml Flora Perpetua

Mugwort herbal incense -- 6 g  30 ml Zobacz większe
6403
Flora Perpetua
Nowy
Produkt dostępny

14,00 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Czyste, naturalne kadzidło ziołowe do palenia w naczyniu żaroodpornym z węglem drzewnym lub na specjalnym palniku sitowym w kadzielnicy. Może być używane do różnych rytuałów oczyszczania.

To naturalne kadzidło przeznaczone jest do różnych rytuałów oczyszczania i do usuwania przeszkód z aury. 

Więcej szczegółów

Bylica zwyczajna (Artemisia Vulgaris)

Wzmacnia męskie pożądanie seksualne i chroni przed negatywnymi wpływami. Pobudza odwagę. Tego rodzaju kadzidło może być używane w rytuałach oczyszczających, takich jak eliminacja negatywnych energii, które mogą blokować naturalny przepływ energii, zarówno w przestrzeni życiowej, jak i w aurze człowieka. Doskonałe kadzidło do rytuałów szamańskich. Działa również na komary.

We wschodnich terapiach, w tradycyjnym chińskim leczeniu, a także w akupunkturze japońskiej i koreańskiej, bylica była używana od wieków do ogrzewania ciała. Nazywa się to moxibustion. W tym celu podpala się wysuszoną i sproszkowaną bylicę. Nazywa się to „moksą”. W Chinach nie nazywają tej akupunktury, ale Zhen Jiu, co dosłownie oznacza kłucie (igłami) i palenie (moksy).

Element: Ogień
Główny wpływ na: Ciało.

Instrukcja użycia kadzidła sypkiego:

Odpowiednie do palenia na naczyniu żaroodpornym z węglem drzewnym lub na specjalnym palniku sitowym. Proces spalania na palniku sitowym jest wolniejszy niż na węglu drzewnym. Możesz także mieszać kadzidło z innymi odmianami.

Waga: 6 g
Pojemność: 30 ml

Skompletuj zestaw!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: