Szukaj

Filtruj produkty

Marka

Zakres cenowy

0 - 1686 zł

Na stanie

Partners
payment logos: przelewy24, dpd, inpost, paczkomaty, zaufane opinie ceneo

Żywica Ciemna Ambra bursztynowa w naturalnej nieskruszonej formie - opakowanie zbiorcze w folii, 1 kg. Song of India

Nowy Żywica Ciemna Ambra bursztynowa w naturalnej nieskruszonej formie - opakowanie zbiorcze w folii, 1 kg. Song of India Zobacz większe
6794
Song of India
Nowy

Ostatnie egzemplarze!

Produkt dostępny

620,00 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Żywica bursztynowa w formie stałej zkrystalizowana powstała z połączenia wielu rezinoidów i oleożywic (wydzielin roślinnych), takich jak mirra, kadzidło, guma styrakowa, benzoes, drzewo sal, labdanum i inne związki aromatyczne.

Więcej szczegółów

Te naturalne składniki pochodzą z lasów tropikalnych Indii i Afryki. Są kruszone, mieszane, ostrożnie podgrzewane i chłodzone, aby uzyskać krystaliczną formę żywicy nazywaną Ambrą o cudownym ciepłym miodowym zapachu z nutą kazidlaną

Żywica bursztynowa może być używana jako potpourri lub spalana na węglu drzewnym. Posiada wyjątkowy, ciepły i piżmowy zapach.

Ta kopalna żywica (sprzed 20 - 200 milionów lat) pochodzi z drzew iglastych, nazywanych w naszych krajach „złotem północy”. Pochodzi z drzew takich jak cedr, jodła, jałowiec, cyprys itp. Sufi nazywają go „ojcem zapachów”, starożytni Grecy i Egipcjanie nazywali go „kamieniem słonecznym”.

Ciepły, ciężki zapach kadzidła opowiada historię z dawnych czasów. Uspokaja, pomaga przy lęku i niepowodzeniach pamięci, ułatwia poczucie zaufania i komfortu.

Dobrze łączy się podczas spalania kadzidła z benzoiną i cedrem.

Żywica, jedna z najstarszych form kadzidła pochodzi z tropikalnych lasów Indii i Afryki. Kawałki żywicy drzewnej są rozdrobnione, zmieszane, delikatnie ogrzewane i chłodzone do utworzenia się formy krystalicznego bursztynu.

Ma niepowtarzalny, ciepły, piżmowy, żywiczny zapach, który jest bogaty i ziemisty. Daje poczucie bogactwa i spokoju. Ziemisty, egzotyczny, zapach jest pięknie nostalgiczny, kojący i relaksujący.

Element: Ogień
Główny wpływ na: Umysł

Instrukcja użycia kadzidła sypkiego:

Odpowiednie do palenia na naczyniu żaroodpornym z węglem drzewnym lub na specjalnym palniku sitowym. Proces spalania na palniku sitowym jest wolniejszy niż na węglu drzewnym. Możesz także mieszać kadzidło z innymi odmianami.

Postać handlowa: 1 kg żywicy w całości do samodzielnego skruszenia lub aplikacji według potrzeb do spalania w kadzielnicy. Żywicę można również potraktować jako surowiec do wykonywania własnych perfum, saszetek i wkładów zapachowych do pomieszczeń.

Polecamy akcesoria do podgrzewania żywic w celach aromaterapii: