Żywica o zapachu Dragon's Blood (Smocza Krew), kadzidło sypkie, Duża paczka 1kg Song Of India

Nowy Żywica 1 kg. Dragon's Blood Natural Resin in Bulk Pack REL-DR Zobacz większe
7711
Song of India
Nowy

Ostatnie egzemplarze!

Produkt dostępny

79,00 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Krew smoka Dragonblood (Daemonorops Draco) to naturalna żywica roślinna. Nazwę "krew smoka" zawdzięcza naturalnemu ciemnoczerwonemu kolorowi. Ma mocny, nieco słodki zapach, podobny do wanilii i korzennych przypraw.

Więcej szczegółów

Smocze drzewo palmowe rośnie na bagnach Azji, Afryki i Australii.

Żywicy tej przypisuje się magiczne moce, a jej najważniejszą cechą jest ochrona i oferowanie. Kadzidło na ofiary ołtarzowe i rytuały, chroniące i ożywiające dla wytrwałości. Zmieszany z drzewem sandałowym, cedrem lub labdanum zamienia go w silną mieszankę dla zmysłów.

Element: Ogień
Główny wpływ na: Ciało

Smocza krew jest bardzo starym zapachem kadzidła, podstawą jest żywica i drewno, a także ogromna złożoność ziół i kwiatów, które doskonale się łączą. Wiadomo, że już ponad 5000 lat temu używano tego zapachu. Również w Chinach jest to najpopularniejsze kadzidło zapachowe, podejrzewa się, że Chińczycy eksportowali ten zapach do Indii.

Instrukcja użycia kadzidła sypkiego:

Odpowiednie do palenia na naczyniu żaroodpornym z węglem drzewnym lub na specjalnym palniku sitowym. Proces spalania na palniku sitowym jest wolniejszy niż na węglu drzewnym. Możesz także mieszać kadzidło z innymi odmianami.

Skompletuj zestaw!

CZYM JEST KADZIDŁO ŻYWICZNE?

Kadzidło żywiczne to kadzidło w swojej najczystszej i najbardziej naturalnej postaci. Żywice zbierane są z soku, korzeni, kory lub drewna drzew, krzewów i roślin. Kadzidło, Mirra, Benzoina, Kopal, Smocza Krew, Palo Santo i Styrax należą do najbardziej znanych żywic i często to one stanowią bazę aromatycznych mieszanek kadzideł.

JAK SPALAĆ KADZIDŁO Z ŻYWICY ZA POMOCĄ TABLETEK WĘGLOWYCH?

W przeciwieństwie do tradycyjnych kadzidełek żywica nie pali się sama.

Żywice wymagają tabletek z węglem drzewnym, które rozgrzewają żywice i kadzielnicy do bezpiecznego spalania kadzidła.

Będziesz potrzebować:

Kadzidło z żywicy
Tabletki z węgla drzewnego
Palnik na węgiel drzewny
Skały lub piasek
Szczypce lub łyżka
Ceramiczna, kamienna, miedziana podstawka


Żywice nie palą się same, wymagają tabletek z węglem drzewnym i kadzielnicy.

1. Wypełnij palnik na węgiel do 3/4 pojemności piaskiem lub kamykami, aby wchłonąć część ciepła. Następnie umieść palnik na powierzchni żaroodpornej, takiej jak podstawka ceramiczna lub płytka, ponieważ spód palnika bardzo się nagrzeje i może spowodować uszkodzenie powierzchni.

2. Używając szczypiec do przytrzymania tabletki z węglem drzewnym, podpal ją zgodnie z instrukcjami dołączonymi do węgla. Umieść gorący węgiel na warstwie piasku wewnątrz palnika lub na metalowym sitku, jeśli palnik ma taki. Pozostaw węgiel drzewny na 5-15 minut, aż osiągnie temperaturę wskazywaną przez warstwę popiołu tworzącą się na tabletce.

3. Za pomocą metalowej łyżki lub szczypiec dodaj bardzo małą ilość żywicy bezpośrednio na gorący węgiel drzewny, aby uwolnić pachnący kadzidlany dym. Powtarzaj w razie potrzeby, aż węgiel się wyczerpie.

4. Po zakończeniu pozostaw węgiel drzewny do całkowitego ostygnięcia w palniku przed wyrzuceniem. W razie wątpliwości spryskaj go wodą.

OSTRZEŻENIE:

Nigdy nie dotykaj zapalonej tabletki węgla drzewnego ani nie próbuj poruszać palnikiem, ponieważ możesz się oparzyć.

Nie pozostawiaj płonącego węgla lub kadzidła bez nadzoru. Zapewnij odpowiednią wentylację w pomieszczeniu, w którym pali się kadzidło.

TRZYMAJ POZA ZASIĘGIEM DZIECI I ZWIERZĄT.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: