Żywica Narda Indyjska Jatamansi, Naturalne kadzidło do spalania, puszka 40g. Song of India

Nowy Obniżka! 40 g. Spikenard Natural Resin in Glass Tin Jar Small RES-SP Zobacz większe
7767
Song of India
Nowy
Produkt dostępny

10,53 zł

13,50 zł -22%

Promocja ważna do: 2021-08-08

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Spikenard (Jattamasi) jest jednym z najlepszych ziół dedykowanych dosha Vata w systemie medycyny ajurwedyjskiej. Służy do równoważenia układu nerwowego i niezrównoważonego umysłu. Stanowi doskonałe wsparcie dla krążenia krwi, pomagając w regulacji pracy serca.

Więcej szczegółów

Jatamansi działa jak tonik mózgowy i pomaga poprawić pamięć i funkcje mózgu, zapobiegając uszkodzeniom komórek dzięki właściwościom przeciwutleniającym. Uspokaja również mózg i pomaga poradzić sobie z lękiem i bezsennością. 

Niepokój jest głównie spowodowany brakiem równowagi Vata. Jatamansi pomaga złagodzić objawy niepokoju. Wynika to z jego właściwości równoważenia Tridosha i unikalnego efektu Medhya (poprawy inteligencji)

Sposób stosowania żywicy:

  • jako kadzidło i spalić na węglu drzewnym, w celu pobłogosławienia i uświęcenia swojego domu. Użyta podczas medytacji pozwala pogłębić stan medytacji.
  • Dodaj go do saszetki i powieś w swojej szafie, aby mieć pewność, że zawsze będziesz mieć wszystkiego wszystkiego lub dodaj do amuletu, aby przyciągnąć miłość, pokój, radość i szczęście.

* Ciekawostka: Aby wyprodukować olejek eteryczny, korzenie i kłącza są zbierane od kwietnia do czerwca przez członków sąsiednich plemion. Surowiec zbierany jest na wsiach i transportowany do zakładu produkcyjnego. Korzenie są myte i suszone w taki sam sposób, jak korzenie wetywerii. 

Przykładowy sposób spalania widoczny jest poniżej na zdjęciu.

Kadzielnica i węgiel trybularzowy dostępny jest w innej naszej ofercie w kategorii -> kliknij na <Akcesoria> lub wybierz <Kominki>

Pozostałe żywice i drewienka do palenia kliknij <TUTAJ>

* * zdjęcie przedstawia przykładowy sposób stosowania żywicy i nie stanowi przedmiotu oferty

Kadzidło pakowane w cynową puszkę.