Kadzidło Naturalne żywiczne w proszku Drzewo Sandałowe 1 kg Song of India

6800
Song of India
Nowy

Ostatnie egzemplarze!

Produkt dostępny

120,00 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Stwórz egzotyczny i przyjemny aromat w swoim domu dzięki kadzidle z żywicy sandałowej. Ta żywica kadzidłowa może być mieszana z innymi rodzajami żywic, aby stworzyć wyjątkową i osobistą mieszankę lub po prostu użyj jej samodzielnie i ciesz się tym pięknym kadzidłem żywicznym samodzielnie.

Więcej szczegółów

Palenie tego typu kadzideł żywicznych zapewni niesamowicie tajemniczy, sugestywny, głęboki egzotyczny zapach i sprawi, że Twój dom będzie pachniał jak świątynie Indii podczas obrzędów i ceremonii, dając przyjemne doznania zmysłowe. Zapach palącego się kadzidła żywicznego zmienia nasze emocje, percepcję i nastrój.

Sposób stosowania żywicy:

  • jako kadzidło i spalić na węglu drzewnym, w celu pobłogosławienia i uświęcenia swojego domu. Użyta podczas medytacji pozwala pogłębić stan medytacji.
  • Dodaj go do saszetki i powieś w swojej szafie, aby mieć pewność, że zawsze będziesz mieć wszystkiego wszystkiego lub dodaj do amuletu, aby przyciągnąć miłość, pokój, radość i szczęście.

* Ciekawostka: Aby wyprodukować olejek eteryczny, korzenie i kłącza są zbierane od kwietnia do czerwca przez członków sąsiednich plemion. Surowiec zbierany jest na wsiach i transportowany do zakładu produkcyjnego. Korzenie są myte i suszone w taki sam sposób, jak korzenie wetywerii. 

Przykładowy sposób spalania widoczny jest poniżej na zdjęciu.

Kadzielnica i węgiel trybularzowy dostępny jest w innej naszej ofercie w kategorii -> kliknij na <Akcesoria> lub wybierz <Kominki>

Pozostałe żywice i drewienka do palenia kliknij <TUTAJ>

* * zdjęcie przedstawia przykładowy sposób stosowania żywicy i nie stanowi przedmiotu oferty

Kadzidło pakowane w worek foliowy.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: