Kadzidło w proszku Nag Champa saszetka 30g Song of India

7749
Song of India
Nowy

Ostatnie egzemplarze!

Produkt dostępny

7,95 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

NAG CHAMPA - wyjątkowa indyjska kompozycja zapachowa, w której skład wchodzi aromat kwiatów Frangipani oraz drzewa sandałowego. 

Nag Champa to zapach słodki, ziemisty, orientalno- kwiatowy, który przeniesie Cię w orientalny świat.  

Więcej szczegółów

Sposób użycia: Umieść miarką kadzidło w proszku na kadzielnicy. Uformować proszek w kształcie stożka, następnie rozpalić czubek i pozostawić do spalenia. W razie potrzeby zapal ponownie.

Możesz dodaj również do swoich ulubionych mieszanek zapachowej żywicy, drewienek, wiórek i innego kadzidła sproszkowanego, aby uzyskać wzbogacony zapach.

Żywice pozyskiwane są z kory drzew w ich naturalnej postaci. Jest spalany na rozpalonym węglu drzewnym w celu podniesienia aromatu, rytuału i modlitwy. Oczyszcza powietrze, stwarza relaksującą i spokojną atmosferę.

CZYM JEST KADZIDŁO ŻYWICZNE?

Kadzidło żywiczne to kadzidło w swojej najczystszej i najbardziej naturalnej postaci. Żywice zbierane są z soku, korzeni, kory lub drewna drzew, krzewów i roślin. Kadzidło, Mirra, Benzoina, Kopal, Smocza Krew, Palo Santo i Styrax należą do najbardziej znanych żywic i często to one stanowią bazę aromatycznych mieszanek kadzideł.

JAK SPALAĆ KADZIDŁO Z ŻYWICY ZA POMOCĄ TABLETEK WĘGLOWYCH?

W przeciwieństwie do tradycyjnych kadzidełek żywica nie pali się sama. 

Żywice wymagają tabletek z węglem drzewnym, które rozgrzewają żywice i kadzielnicy do bezpiecznego spalania kadzidła.

Będziesz potrzebować:

Kadzidło z żywicy
Tabletki z węgla drzewnego
Palnik na węgiel drzewny
Skały lub piasek
Szczypce lub łyżka
Ceramiczna, kamienna, miedziana podstawka 

1. Wypełnij palnik na węgiel do 3/4 pojemności piaskiem lub kamykami, aby wchłonąć część ciepła. Następnie umieść palnik na powierzchni żaroodpornej, takiej jak podstawka ceramiczna lub płytka, ponieważ spód palnika bardzo się nagrzeje i może spowodować uszkodzenie powierzchni.

2. Używając szczypiec do przytrzymania tabletki z węglem drzewnym, podpal ją zgodnie z instrukcjami dołączonymi do węgla. Umieść gorący węgiel na warstwie piasku wewnątrz palnika lub na metalowym sitku, jeśli palnik ma taki. Pozostaw węgiel drzewny na 5-15 minut, aż osiągnie temperaturę wskazywaną przez warstwę popiołu tworzącą się na tabletce.

3. Za pomocą metalowej łyżki lub szczypiec dodaj bardzo małą ilość żywicy bezpośrednio na gorący węgiel drzewny, aby uwolnić pachnący kadzidlany dym. Powtarzaj w razie potrzeby, aż węgiel się wyczerpie.

4. Po zakończeniu pozostaw węgiel drzewny do całkowitego ostygnięcia w palniku przed wyrzuceniem. W razie wątpliwości spryskaj go wodą.

OSTRZEŻENIE:

Nigdy nie dotykaj zapalonej tabletki węgla drzewnego ani nie próbuj poruszać palnikiem, ponieważ możesz się oparzyć.

Nie pozostawiaj płonącego węgla lub kadzidła bez nadzoru. Zapewnij odpowiednią wentylację w pomieszczeniu, w którym pali się kadzidło.

TRZYMAJ POZA ZASIĘGIEM DZIECI I ZWIERZĄT.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: