Kadzidła Powitanie Słońca Surya Namaskar Fiore D'Oriente 12g 8 szt

Surya Namaskar Kadzidła Fiore D'Oriente 12g, 8 szt. Zobacz większe
5350
OTH
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

26,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Orientalne, naturalne, ręcznie robione kadzidła. Kadzidło Surya Namaskar to powitanie słońca - jedno z najważniejszych ćwiczeń rozgrzewających w jodze.

Więcej szczegółów

Kadzidła z serii Yoga Fiore D'Oriente zostały stworzone dla wszystkich, którzy praktykują jogę i medytację. Zestaw składa się z najlepszych surowców, seria Joga z kadzidłami jest inspirującym dodatkiem do praktyki Medytacji i Asany.

Każde opakowanie zawiera pięknie zaprojektowaną zakładkę z mantrą.

Kompozycja zapachowa kadzideł Fiore D'Oriente składa się z tradycyjnej mieszanki miodu, szlachetnego zapachu drewna, olejków eterycznych, przypraw i perełkowej żywicy. Ta mieszanina, zwana również Masala, jest nadal przygotowywana w taki sam sposób jak 400 lat temu. Kadzidła Fiore D'Oriente wykonywane są ręcznie, w klasyczny sposób, zgodnie ze starożytną tradycją wedyjską Indii, ze wszystkimi cennymi doświadczeniami, które zostały przekazywane przez pokolenia.

Długość kadzidła: 23 cm
Gramatura: około 1,5 – 1,7 g
Czas palenia i wydobywania zapachu: 60-80 minut

Skład: miód bambusowy, Ailanthus malabarica, proszek z kokosa, proszek z drzewa sandałowego, proszek masala, benzoina, proszek z drewna szlachetnego, żywica pachnąca, oleje roślinne, zioła, przyprawy.

100% czystych naturalnych składników.