Kadzidełka na 7 czakrę Crown Chakra Mirra i Kadzidło (Boswelia Olibanum) Nimi Premium 15 sztuk

Crown-Chakra Nimi Premium Incense, 15 sticks Zobacz większe
5363
Nimi
Nowy

Ostatnie egzemplarze!

Produkt dostępny

19,90 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Kadzidła na bazie olejku sandałowego, ekstraktu z wetiwerii oraz damarzyku wiesnera, a także drzewa cedrowego, cynamonu, paczuli, kwiatów jaśminu, kwiatów champa, goździków, róż, gałki muszkatułowej, trawy cytrynowej, cytryny, skórki pomarańczowej oraz żywicy Olibanum. 

Więcej szczegółów

Aromat tak bogatej mieszanki pomaga się wyciszyć, zrelaksować, a także wejść w stan głębokiej medytacji.

Czakra Korony wpływa na nasze głębsze zrozumienie siebie poza fizyczne jestestwo. Odblokowana 7 czakra może stać się otworem dla przyjęcia boskiej woli, świętego światła i siły życiowej z wszechświata.

Tutaj człowiek łączy się z wszechświatem. Całość osobowości, w połączeniu z innymi czakrami, oferuje spotaknie z  boskimi siłami wszechświata. Jednostka doświadcza wiedzy poza słowami i intelektem. Nawiązuje relacje z kosmiczą energą i czystą świadomością.

Sanskrycka nazwa 7 czakry to Sahasrara. 

Umiejscowienie: czubek głowy

Odpowiada za: świadomość

Odpowiednik na płaszczyźnie fizycznej: entralny układ nerwowy, kora mózgowa

Dysfunkcje: depresja, poczucie wyobcowania i zamętu, nuda, apatia, pomieszanie, brak zdolności uczenia się, choroby fizyczne i psychiczne związane z szyszynką i mózgiem.

Niezwykłe kadzidła NIMI to połączenie najwyższej jakości składników pochodzenia naturalnego, wyrabiane ręcznie w tradycyjny sposób.

Zawartość: 15 kadzidełek.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: