Kadzidełka Róża Herbaciana Tearose Nimi Premium 15 sztuk

Tearose Nimi Premium Incense, 15 sticks Zobacz większe
5366
Nimi
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

24,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kadzidełka  zawierające wysokiej jakości olej z Palmarosycitronellęekstrakt z drzewa herbacianegoolej geraniowy naturalny olejek z różyoparty na formule ziołowej

Więcej szczegółów

Tearose oznacza czystość, radość i miłość. Niezwykłe kadzidła NIMI to połączenie najwyższej jakości składników pochodzenia naturalnego, wyrabiane ręcznie w tradycyjny sposób.

Kadzidełka Nimi Premium - najwyższa jakość i czystość. Kadzidełka premium Nimi są tradycyjnie ręcznie wytwarzane zgodnie ze starożytnymi recepturami ajurwedyjskimi i najwyższymi standardami jakości.

Wykorzystywane są tylko w 100% naturalne surowce, oleje i esencje. Nie zawierają zapachów chemicznych, sztucznych materiałów bazowych ani klejów. Kadzidełka Nimi naprawdę zajmują specjalną pozycję!

Nag Champa - The Indian Fragrance Classic

Termin Nag Champa pochodzi od sanskrytu. Składa się z Nagar, boga węża i Champaca, kwiatu Champa. To oznacza życie wieczne i rozwiązanie iluzji śmierci. W mitologii wedyjskiej Champaca tworzy połączenie między bogami Wisznu i Śiwą. W praktyce duchowej mówi się, że przyjemny zapach Champa wyzwala Podświadomość i rozpad ego.

Pomimo szerokiej gamy mieszanek różnych tradycyjnych metod produkcji, zapach Nag Champa jest zawsze wyjątkowy i charakterystyczny. Jego bogactwo i znaczenie duchowe sprawiły, że kadzidełka Nag Champa stały się jednym z najwyższych i najpopularniejszych ze wszystkich zapachów. 

Kadzidełka Nag Champa są naturalną alternatywą dla odświeżaczy powietrza, ponieważ oferują nie tylko egzotyczny, ale także długotrwały i intensywny zapach. Nawet kilka godzin po spaleniu kadzidełka przyjemny zapach wciąż utrzymuje się w pokoju, co wielu uważa za przyjemnie relaksujące.

Podstawą kadzidełek Nimi Premium Nag Champa jest słodka, aromatyczna żywica różana skalna w połączeniu z pachnącymi kwiatami na bazie drzewa sandałowego.

Zawartość: 15 kadzidełek
Czas palenia patyczka: ok. 30–45 min.

Składniki:
Żywica labdanum, żywica galbanum, mieszanka ziołowa z naturalnymi ekstraktami olejku paczuli, Citronellol Ex Java, Linalool Ex Basil, Geraniol Ex Java, Rose Absolue, Olejek Goździkowy, Anethole, Olej Wetyweria, Olej Sandałowy Australia, Olej Sosnowy, Naturalna Wanilia Ex Tonka Fasola, etyl wanilia z fasoli tonka.

Sposób użycia:
Zapal końcówkę patyka i zdmuchnij płomień po około 10 sekundach, a następnie umieść go w podstawce do kadzidełka.

Pochodzenie:
Ręcznie walcowane według receptur ajurwedyjskich w Indiach.