Kadzidła na 2 czakrę Sakralną Swadhisthana 12 g 8 szt Fiore D'Oriente

Swadhisthana Chakra Incense Fiore D'Oriente 12 g, 8 pcs. Zobacz większe
5730
Fiore D'Oriente
Nowy

Ostatnie egzemplarze!

Produkt dostępny

26,00 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Kadzidło czakry Swadhisthana: dla 2. czakry (czakry seksualnej / sakralnej).
Swadhisthana oznacza uczucie, pragnienie, stworzenie.

Więcej szczegółów

Kadzidełka Fiore D'Oriente Chakra zostały specjalnie zaprojektowane do terapii przepływem energii. Każdy typ odpowiada konkretnemu promieniującemu obszarowi i jest połączony z jednym z siedmiu czakr - centrami energetycznymi człowieka. Wewnątrz paczki znajduje się krótki opis. Regularne stosowanie tych cudownych zapachów pomaga zharmonizować przepływ energii w każdym z nas.

Kadzidełka D'Oriente Chakra zostały opracowane do terapii przepływu energii. Każde kadzidło czakry obejmuje określone pole oscylacyjne i odnosi się do rozwiniętych siedmiu czakr - naszych ludzkich centrów energetycznych

Mieszanki zapachowe do naszych kadzidełek Fiore D'Oriente Chakra wynikają z tradycyjnej kompozycji miodu, cennego zapachu pyłu drzewnego, olejków eterycznych, przypraw i aromatycznej żywicy. Ta mieszanina jest również nazywana Masala i jest przygotowywana dzisiaj, podobnie jak 400 lat temu.

Kadzidełka Fiore D'Oriente są wytwarzane zgodnie ze starożytną tradycją wedyjską w Indiach, ze wszystkimi cennymi doświadczeniami przekazywanymi przez pokolenia, klasycznymi ręcznie i przy użyciu wyłącznie naturalnych składników.

Składniki: Masala: miód, cenny proszek drzewny, pachnąca żywica, oleje roślinne, zioła, przyprawy.

Długość kadzidła: 23 cm
Gramatura: około 1,6 do 1,8 g
Czas palenia i wydobywania zapachu: 60-80 minut

100% czystych naturalnych składników. 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: