Kadzidła BIAŁA SZAŁWIA White Sage 20 patyczków Hem

5876
HEM
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

5,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Oczyść i odśwież atmosferę swojego domu dzięki kadzidłom z Białą Szałwią. 

Wysokiej jakości naturalne kadzidło prosto od najlepszych rzemieślników w Indiach.

Więcej szczegółów

Naturalne kadzidła stworzone z czystego drzewa sandałowego, aromatycznych przypraw korzennych, żywic, ziół i naturalnych olejków eterycznych.

Zwijane ręcznie na cienkich patyczkach bambusowych w tradycyjny sposób, dzięki temu kadzidła dymią się minimalnie i wydobywa się z nich niepowtarzalny aromat.

20 sztuki patyczków

Kraj pochodzenia: INDIE

Kadzidło HEM: esencja Indii. Używanie kadzideł jest tradycją w Indiach od niepamiętnych czasów. Zarówno w czasach Buddy Gautama w starożytnych Indiach, jak i w okresie Mahatmy Gandhi we współczesnych Indiach, obaj starali się przynieść harmonię i pokój w wielokulturowym świecie. Celem HEM Corporation jest sprzedaż oryginalnego ręcznie robionego kadzidła indyjskiego na całym świecie, w różnych zapachach, które łączą się z każdą kulturą i tradycją. dlatego dążymy do szerzenia przesłania miłości i harmonii. Pomagają one w modlitwie, medytacji, jodze i przyjemnym tworzeniu otoczenia.

Kadzidło sprawia, że ​​otoczenie jest aromatyczne i przyjemne, a tym samym przyczynia się do spokoju i ciszy. Jeden z wiodących producentów i eksporterów Hęm Corporation z siedzibą w Bombaju w Indiach.

Ciesz się chwilą relaksu, pozwól umysłowi wędrować, a ciału podaruj relaks. Dzięki fantastycznej alternatywie dla zapachowych świec kadzidełka wypełniają dom niebiańską atmosferą, która otacza zmysły czystą błogością. Kadzidełka HEM są dobrze znane ze swojej wysokiej jakości i niezwykłej gamy zapachów. HEM Uwielbia sztukę tworzenia nowych zapachów i jest to rodzinny sekret przekazywany z pokolenia na pokolenie, dzięki czemu poprawia się jakość i czystość każdego produktu.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: