Kadzidła w patyczkach Vanilla Orange 20g HEM

Vanilla Orange Incense 6 pack HEM 20 grams hexagonal ... Zobacz większe
5907
HEM
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

4,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Wysokiej jakości naturalne kadzidło prosto od najlepszych rzemieślników w Indiach.

Więcej szczegółów

Kadzidło HEM: esencja Indii. Używanie kadzideł jest tradycją w Indiach od niepamiętnych czasów. Zarówno w czasach Buddy Gautama w starożytnych Indiach, jak i w okresie Mahatmy Gandhi we współczesnych Indiach, obaj starali się przynieść harmonię i pokój w wielokulturowym świecie. Celem HEM Corporation jest sprzedaż oryginalnego ręcznie robionego kadzidła indyjskiego na całym świecie, w różnych zapachach, które łączą się z każdą kulturą i tradycją. dlatego dążymy do szerzenia przesłania miłości i harmonii. Pomagają one w modlitwie, medytacji, jodze i przyjemnym tworzeniu otoczenia.

Kadzidło sprawia, że ​​otoczenie jest aromatyczne i przyjemne, a tym samym przyczynia się do spokoju i ciszy. Jeden z wiodących producentów i eksporterów Hęm Corporation z siedzibą w Bombaju w Indiach.

Ciesz się chwilą relaksu, pozwól umysłowi wędrować, a ciału podaruj relaks. Dzięki fantastycznej alternatywie dla zapachowych świec kadzidełka wypełniają dom niebiańską atmosferą, która otacza zmysły czystą błogością. Kadzidełka HEM są dobrze znane ze swojej wysokiej jakości i niezwykłej gamy zapachów. HEM Uwielbia sztukę tworzenia nowych zapachów i jest to rodzinny sekret przekazywany z pokolenia na pokolenie, dzięki czemu poprawia się jakość i czystość każdego produktu.