Kadzidła w patyczkach Biała Szałwia & Lawenda Native Soul 15g Green Tree

6859
Green Tree
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

13,50 zł

Dodaj do listy życzeń

Kadzidła Green Tree Biała Szałwia i Lawenda  - potężny zapach dwóch potężnych roślin. Kojący i ochronny zapach, który wypełnia dom spokojem. Kadzidełka są 100% naturalne, ręcznie zwijane, wykonane z egzotycznych mieszanek ziół, gum, żywic, drewna i olejków. 

Więcej szczegółów

Biała szałwia jest uważana za świętą roślinę, Indianie palą ją od tysięcy lat. Używają jej do transformacji złych energii, a także do oczyszczania i neutralizowania ludzi, zwierząt, przedmiotów i miejsc poprzez technikę smudingu.

Lawenda znana jest ze swoich właściwości leczniczych, ochronnych i oczyszczających. Ma działanie uspokajające i równoważące, przywraca równowagę emocjonalną. Otwiera również czakrę serca, dzięki czemu energia miłości może się rozwinąć.

Biała szałwia i lawenda łączą się w tych patyczkach zapachowych w niezwykle aromatyczny zapach, który tworzy spokojną, harmonijną atmosferę i zapewnia uczucie głębokiego relaksu.

Każde opakowanie zawiera 15 gramów, około 12 kadzidełek. Czas palenia wynosi od 45 do 60 minut.

O marce kadzideł Green Tree

Wyprodukowane w Bangelore, które nadal jest w całości wykonane ręcznie. Zaczynał jako produkt rodzinny, ale od tego czasu rozrósł się, zapewniając pracę niektórym lokalnym rodzinom w slumsach Bangalore. To kadzidło jest całkowicie wolne od pracy dzieci i składa się z wielu pysznych zapachów, a ponadto wszystko jest zapakowane w bardzo ładne ekspozytory sprzedażowe.