Kadzidła w patyczkach Biała Szałwia & Smocza Krew (Dragons Blood) Native Soul 15g Green Tree

6905
Green Tree
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

13,50 zł

Dodaj do listy życzeń

Nazwę "krew smoka" zawdzięcza naturalnemu ciemnoczerwonemu kolorowi. Ma mocny, nieco słodki zapach, podobny do wanilii i korzennych przypraw. Kadzidełka są 100% naturalne, ręcznie zwijane, wykonane z egzotycznych mieszanek ziół, gum, żywic, drewna i olejków. 

Więcej szczegółów

Krew smoka Dragonblood (Daemonorops Draco) to naturalna żywica roślinna.

Smocza krew jest bardzo starym zapachem kadzidła, podstawą jest żywica i drewno, a także ogromna złożoność ziół i kwiatów, które doskonale się łączą. Wiadomo, że już ponad 5000 lat temu używano tego zapachu. Również w Chinach jest to najpopularniejsze kadzidło zapachowe, podejrzewa się, że Chińczycy eksportowali ten zapach do Indii.

Smocze drzewo palmowe rośnie na bagnach Azji, Afryki i Australii.

Żywicy tej przypisuje się magiczne moce, a jej najważniejszą cechą jest ochrona i oferowanie. Kadzidło na ofiary ołtarzowe i rytuały, chroniące i ożywiające dla wytrwałości. Zmieszany z drzewem sandałowym, cedrem lub labdanum zamienia go w silną mieszankę dla zmysłów.

Element: Ogień
Główny wpływ na: Ciało

Biała szałwia i żywica smoczej krwi łączą się w tych patyczkach zapachowych w niezwykle aromatyczny zapach, który tworzy spokojną, harmonijną atmosferę i zapewnia uczucie głębokiego relaksu.

Każde opakowanie o wadze 15 gramów, zawiera około 12 kadzidełek. Czas palenia wynosi od 45 do 60 minut.

O marce kadzideł Green Tree

Wyprodukowane w Bangelore, które nadal jest w całości wykonane ręcznie. Zaczynał jako produkt rodzinny, ale od tego czasu rozrósł się, zapewniając pracę niektórym lokalnym rodzinom w slumsach Bangalore. To kadzidło jest całkowicie wolne od pracy dzieci i składa się z wielu pysznych zapachów, a ponadto wszystko jest zapakowane w bardzo ładne ekspozytory sprzedażowe.