Kadzidła Geet Govind Nag champa patyczki 10g Satya

7404
Satya
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

5,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Ręcznie robione kadzidełka Satya Geet Govind. GEET GOVIND to słodka muzyka i wcielenie harmonii. Zapach wydobywający się z tych patyczków koi nerwy i sprawia, że twoje życie jest piękne.

Więcej szczegółów

Geet Govind to piękny, lekki zapach, nuty drewna swobodnie przechodzą w zapachy róż, jaśminu i innych kwiatów.

Nag Champa to jeden z najbardziej znanych rodzajów indyjskich zapachów kadzideł. Gatunki Plumeria, znane na Zachodzie jako Frangipani.

Champa to żółty kwiat drzewa Champac (lub Champaka) używany do nadania typowego smaku temu rodzajowi kadzidła. Kadzidło Champa zawierające półpłynną żywicę „Halmaddi” (Halmaddi jest higroskopijny) pochodzącą z drzewa Ailanthus Malabarica, któremu zawdzięczają swój charakterystyczny szary kolor i wilgotną teksturę.

Oprócz halmaddi Nag Champa zawiera również żywicę z drzewa sandałowego i jest jednym z najpopularniejszych kadzideł na świecie, z aszramem zmarłego Sathya Sai Baby jako odmianą sprzedaży. Kadzidło Nag Champa znajduje się nie tylko w mydłach, balsamach, olejkach zapachowych i świecach.

W tej samej dzielnicy, która leży na zachodzie Himalajów, znajduje się miejsce zwane Chamba. To miejsce, które kiedyś nazywane było Champa i gdzie rośnie wiele drzew Champaka, było strzeżone przez boginię Champ Avati (znaną jako Chameshni). Prawdopodobnie pochodzi nazwa Champa. Nag w Indiach dosłownie oznacza „kobrę”.

Jednym z najbardziej znanych kadzidełek Nag Champa jest Satya Sai Baba Nag Champa Agarbatti. Mówi się, że to najlepsze i najlepiej sprzedające się kadzidło Nag Champa na świecie. Wielu uważa, że ​​słynny Guru „Sai Baba” jest wynalazcą, a nawet producentem tej marki kadzideł. To nie jest prawda.

Sai Baba sprawił, że to kadzidło stanie się sławne i jest uważane za „patrona” w świetle tego kadzidła. Mówi się, że to kadzidło jest robione pod jego nadzorem. Krótkie wyjaśnienie znaczenia tej nazwy marki: Satya: prawda. Sa: Boskie. ai / ayi: matka. Baba: ojciec. Agarbatti: kadzidełka (dłoń to dhoop: bez kadzideł).

Instrukcja stosowania:

• Umieść kadzidełka w odpowiednim kadzidełku odpornym na ciepło.

• Zapal końcówkę kijka, pozwól się rozpalić, a następnie delikatnie zdmuchnij płomień.

• Nigdy nie pozostawiaj palącego kadzidła bez nadzoru.

• Trzymać z dala od dzieci.

• Kadzidło nie jest jadalne.

• Ostrożnie pal kadzidełka, a następnie usiądź, zrelaksuj się i ciesz.

Wyprodukowano w Indiach

W opakowaniu znajduje się 8 szt. patyczków

Firma Shrinivas Sugandhalaya BNG LLP, założona w 1992 roku, zyskała sobie miano na liście najlepszych dostawców kadzidełek w Indiach. Firma z siedzibą w Bengaluru, Karnataka, jest jednym z wiodących sprzedawców wymienionych produktów.
Shrinivas Sugandhalaya BNG LLP jest wymieniony na liście zweryfikowanych sprzedawców Trade India oferujących najwyższą jakość kadzidełek Satya Ajaro, kadzidełek Satya Geet Govind, kadzidełek Satya Hari Om.