Kadzidła o zapachu Mirra (Myrrh), 15 patyczków, Nimi Premium

Nowy Kadzidła o zapachu Mirra (Myrrh), 15 patyczków, Nimi Premium Zobacz większe
8402
Nimi
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

24,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Mirra - oczyszczenie i uziemienie

Wyprodukowany według starych receptur ajurwedyjskich przy użyciu wyłącznie 100% naturalnych surowców, olejków i esencji. Tradycyjne kadzidło.

Więcej szczegółów

Zawiera: żywicę mirry, drzewo cedrowe Virginia, olejek olibanum, olejek paczulowy, olejek geranium i olejek bergamotowy na bazie pudru drzewnego.

Sposób użycia: Zapal końcówkę pałeczki i po około 10 sekundach zdmuchnij płomień, a następnie umieść w pojemniku na kadzidełka. Nie pozostawiaj płonącego patyka bez nadzoru i trzymaj go z dala od dzieci i zwierząt. Ręcznie zwijane w Indiach według receptur ajurwedyjskich.

Kadzidełka Nimi premium są specjalnie dla nas wykonane ręcznie zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Kadzidełka Nimi to obecnie ewenement na rynku!

Kadzidełka Nimi Premium - najwyższa jakość i czystość. Kadzidełka premium Nimi są tradycyjnie ręcznie wytwarzane zgodnie ze starożytnymi recepturami ajurwedyjskimi i najwyższymi standardami jakości.

Wykorzystywane są tylko w 100% naturalne surowce, oleje i esencje. Nie zawierają zapachów chemicznych, sztucznych materiałów bazowych ani klejów. Kadzidełka Nimi naprawdę zajmują specjalną pozycję!

Zawartość: 15 kadzidełek
Czas palenia patyczka: ok. 30–45 min.

Sposób użycia:
Zapal końcówkę patyka i zdmuchnij płomień po około 10 sekundach, a następnie umieść go w podstawce do kadzidełka.

Pochodzenie:
Ręcznie walcowane według receptur ajurwedyjskich w Indiach.