Pęczek JAŁOWIEC Kalifornijski z USA, Duży L dł. 20 cm x 4 cm

Nowy Pęczek JAŁOWIEC Kalifornijski z USA, Duży L dł. 20 cm x 4 cm Zobacz większe
8032
OTH
Nowy

Ostatnie egzemplarze!

Produkt dostępny

39,00 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

OCZYSZCZANIE i UZDRAWIANIE

To naturalne kadzidło przeznaczone jest do różnych rytuałów oczyszczania i do usuwania przeszkód z aury. 

Więcej szczegółów

Unikalny pęczek do rozmazywania, który ma wspaniały aromat do ceremoni lub po prostu do oczyszczania / snużenia. Jałowiec to wiecznie zielona roślina występująca w Ameryce Północnej, Europie i Azji Południowo-Wschodniej. Wiązki jałowca są palone przed rytuałami i ceremoniami, aby rozproszyć zło, zaprosić dobro i perfumować powietrze.

Rozmazywanie:

Ceremonie rozmazywania z użyciem ziół, żywic, drewna Palo Santo i kadzideł to zwyczaj wielu rdzennych kultur na całym świecie, w tym rdzennych mieszkańców Ameryki Północnej.

Tradycyjnie używane w rytuałach, ceremoniach oraz do duchowego oczyszczenia, błogosławieństw domowych i duchowego oczyszczenia. Wielu uważa, że ​​dym oczyszcza przestrzeń lub ciało i aurę, odpędza negatywną energię i pomaga ponownie połączyć się z matką ziemią.

Upewnij się, że pomieszczenie, w którym się rozmazujesz, jest dobrze wentylowane. Otwórz wszystkie drzwi i okna. Jest to niezbędne nie tylko do wypędzenia negatywnych energii (zapewnienia im drogi wyjścia), ale także jako środek ostrożności dla zdrowia.

Nie stosować, jeśli cierpisz na astmę lub masz problemy z oddychaniem. Nie stosować w pobliżu niemowląt lub małych dzieci lub kogokolwiek, kto jest w ciąży lub może być w ciąży. Nie zostawiaj palącej się smugi bez nadzoru! Jeśli dopiero zaczynasz od rozmazywania, nie martw się, które instrukcje są „poprawne” lub „najlepsze”. Rób to, co działa najlepiej dla Ciebie i „czuje się” dla Ciebie.

Twoja intencja jest kluczowym elementem rytuału, więc jasno określ, co chcesz osiągnąć i miej to na uwadze podczas wykonywania rytuału. Pod koniec ceremonii upewnij się, że kij jest zgaszony. Możesz zmiażdżyć końcówkę w piasku lub ziemi, nałożyć na nią pokrywę garnka lub po prostu włożyć patyczek do otwartego pojemnika na wodę. Tylko upewnij się, że kij zgasł, zanim go opuścisz.

Element: Ogień

Główny wpływ na: Umysł