Palo Santo kadzidło sypkie w wiórkach certyfikat SERFOR saszetka 20 g

Palo Santo sacred wood chips -- 20 gr Zobacz większe
6399
OTH
Nowy
Produkt dostępny

15,00 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Zrębki drzewne Świętego Palo Santo (Bursera graveolens).

Czyste naturalne kadzidło drzewne do palenia w naczyniu żaroodpornym z węglem drzewnym lub na specjalnym palniku sitowym. Może być używane do rytuałów oczyszczania.

Więcej szczegółów

Palo Santo („święte drewno”) to dzikie drzewo pochodzące z Meksyku, Kostaryki, Salwadoru, Gwatemali, Hondurasu, Kolumbii, Ekwadoru, Peru i wysp Galapagos.

Wydziela ciepły, aromatyczny, drzewny zapach. Był już używany przez Azteków i Indian peruwiańskich do rytuałów magicznych i religijnych. Mówi się, że złe duchy są zniechęcane zapachem i dlatego są odpędzane przez spalenie Palo Santo.

Oczyszcza powietrze, tworzy spokojną i harmonijną atmosferę, zapewnia podstawowe uziemienie. Doskonałe kadzidło, które uspokaja irytację.

Element: Ogień

Główny wpływ na: Uczucia

Instrukcja użycia kadzidła sypkiego:

Odpowiednie do palenia na naczyniu żaroodpornym z węglem drzewnym lub na specjalnym palniku sitowym. Proces spalania na palniku sitowym jest wolniejszy niż na węglu drzewnym. Możesz łatwo mieszać kadzidło z innymi odmianami.

Dostępne są również pasujące szczypce do bezpiecznego rozpalania węgla drzewnego.

Rada dla palących: Ciepły, aromatyczny, cierpki, drzewny dym tlących się drzazg tworzy spokój i równowagę oraz optymistyczny nastrój. Idealne kadzidło na złość i napięcie. Spokojna radość rozprzestrzenia się, gdy wszystkie obciążenia rozpływają się w powietrzu i mogą wylecieć przez okno.

To Palo Santo posiada certyfikat National Forest Service and Wildlife of Peru (SERFOR)

Skompletuj zestaw!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: