Kadzidło żywiczne Chakra Energy mieszanka żywic saszetka 60g Song of India

7738
Song of India
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

11,62 zł

Dodaj do listy życzeń

ENERGIA CZAKRY Kadzidło z żywicy naturalnej 3 elementowe. 100% kadzidło z żywicy naturalnej. Pochodzenie: Bangalore, Indie

Spalanie żywicy Chakra Energy pomaga usunąć blokady przepływu energii chakralnej i pobudzić twoje czakry do właściwego biegu. Podstawa kadzidła złożona z żywicy Frankincense służy do usuwania negatywnej energii z twojego ciała.

Więcej szczegółów

Sposób stosowania żywicy:

  • jako kadzidło i spalić na węglu drzewnym, w celu pobłogosławienia i uświęcenia swojego domu. Użyta podczas medytacji pozwala pogłębić stan medytacji.
  • Dodaj go do saszetki i powieś w swojej szafie, aby mieć pewność, że zawsze będziesz mieć wszystkiego wszystkiego lub dodaj do amuletu, aby przyciągnąć miłość, pokój, radość i szczęście.

* Ciekawostka: Aby wyprodukować olejek eteryczny, korzenie i kłącza są zbierane od kwietnia do czerwca przez członków sąsiednich plemion. Surowiec zbierany jest na wsiach i transportowany do zakładu produkcyjnego. Korzenie są myte i suszone w taki sam sposób, jak korzenie wetywerii. 

Przykładowy sposób spalania widoczny jest poniżej na zdjęciu.

Kadzielnica i węgiel trybularzowy dostępny jest w innej naszej ofercie w kategorii -> kliknij na <Akcesoria> lub wybierz <Kominki>

Pozostałe żywice i drewienka do palenia kliknij <TUTAJ>

* * zdjęcie przedstawia przykładowy sposób stosowania żywicy i nie stanowi przedmiotu oferty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: