Kadzidło żywiczne Chakra Energy mieszanka żywic saszetka 60g Song of India

7738
Song of India
Nowy
Produkt dostępny

13,50 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

ENERGIA CZAKRY Kadzidło z żywicy naturalnej 3 elementowe. 100% kadzidło z żywicy naturalnej. Pochodzenie: Bangalore, Indie

Spalanie żywicy Chakra Energy pomaga usunąć blokady przepływu energii chakralnej i pobudzić twoje czakry do właściwego biegu. Podstawa kadzidła złożona z żywicy Frankincense służy do usuwania negatywnej energii z twojego ciała.

Więcej szczegółów

Sposób stosowania żywicy:

  • jako kadzidło i spalić na węglu drzewnym, w celu pobłogosławienia i uświęcenia swojego domu. Użyta podczas medytacji pozwala pogłębić stan medytacji.
  • Dodaj go do saszetki i powieś w swojej szafie, aby mieć pewność, że zawsze będziesz mieć wszystkiego wszystkiego lub dodaj do amuletu, aby przyciągnąć miłość, pokój, radość i szczęście.

* Ciekawostka: Aby wyprodukować olejek eteryczny, korzenie i kłącza są zbierane od kwietnia do czerwca przez członków sąsiednich plemion. Surowiec zbierany jest na wsiach i transportowany do zakładu produkcyjnego. Korzenie są myte i suszone w taki sam sposób, jak korzenie wetywerii. 

Przykładowy sposób spalania widoczny jest poniżej na zdjęciu.

Kadzielnica i węgiel trybularzowy dostępny jest w innej naszej ofercie w kategorii -> kliknij na <Akcesoria> lub wybierz <Kominki>

Pozostałe żywice i drewienka do palenia kliknij <TUTAJ>

* * zdjęcie przedstawia przykładowy sposób stosowania żywicy i nie stanowi przedmiotu oferty