Kadzidło żywiczne Egyptian Musk mieszanka żywic saszetka 60g Song of India

7742
Song of India
Nowy
Produkt dostępny

11,62 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Egipska kadzidło z mieszanką kadzideł z żywicy piżmowej do palenia z węglem drzewnym - autorstwa Song of India. Żywice pozyskiwane są z kory drzew w ich naturalnej postaci. Jest spalany na węglu drzewnym w celu podniesienia aromatu, rytuału i modlitwy. Oczyszcza powietrze i tworzy relaksującą, spokojną atmosferę.

Więcej szczegółów

Praktyka spalania żywic – które są po prostu stałą pachnącą żywicą mającą tysiące lat zbieraną z różnych drzew. Spalanie żywic było (i nadal jest) ważną częścią religijnych i duchowych rytuałów i uroczystości w wielu różnych kulturach na całym świecie. Żywice kadzidełkowe wypala się na tabliczkach z węgla drzewnego. Zalecamy palenie tabletek z węglem drzewnym na piasku w misce żaroodpornej.

Song of India Egyptian Musk. Wykonany jest na bazie naturalnej żywicy zmieszanej z naturalnymi olejkami eterycznymi i innymi aromatycznymi składnikami roślinnymi.

Średnia wielkość kawałków żywicy wynosi około 5 mm.

Żywice kadzidła Song of India są produkowane w Indiach.

Sposób stosowania żywicy:

  • jako kadzidło i spalić na węglu drzewnym, w celu pobłogosławienia i uświęcenia swojego domu. Użyta podczas medytacji pozwala pogłębić stan medytacji.
  • Dodaj go do saszetki i powieś w swojej szafie, aby mieć pewność, że zawsze będziesz mieć wszystkiego wszystkiego lub dodaj do amuletu, aby przyciągnąć miłość, pokój, radość i szczęście.

* Ciekawostka: Aby wyprodukować olejek eteryczny, korzenie i kłącza są zbierane od kwietnia do czerwca przez członków sąsiednich plemion. Surowiec zbierany jest na wsiach i transportowany do zakładu produkcyjnego. Korzenie są myte i suszone w taki sam sposób, jak korzenie wetywerii. 

Przykładowy sposób spalania widoczny jest poniżej na zdjęciu.

Kadzielnica i węgiel trybularzowy dostępny jest w innej naszej ofercie w kategorii -> kliknij na <Akcesoria> lub wybierz <Kominki>

Pozostałe żywice i drewienka do palenia kliknij <TUTAJ>

* zdjęcie przedstawia przykładowy sposób stosowania żywicy i nie stanowi przedmiotu oferty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: