Palo Santo kadzidło sypkie w wiórkach 12 g (saszetka) Flora Perpetua

Palo Santo kadzidło sypkie w wiórkach, 12 g (saszetka) Flora Perpetua Zobacz większe
6429
OTH
Nowy
Produkt dostępny

13,99 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Palo Santo (Bursera graveolens). Czyste naturalne kadzidło drzewne do palenia w naczyniu żaroodpornym z węglem drzewnym lub na specjalnym palniku sitowym. Może być używane rytuałów oczyszczania.

Więcej szczegółów

Palo Santo („święte drewno”) to dzikie drzewo pochodzące z Meksyku, Kostaryki, Salwadoru, Gwatemali, Hondurasu, Kolumbii, Ekwadoru, Peru i wysp Galapagos.

Wydziela ciepły, aromatyczny, drzewny zapach. Był już używany przez Azteków i Indian peruwiańskich do rytuałów magicznych i religijnych. Mówi się, że złe duchy są zniesmaczone zapachem i dlatego są odpędzane przez spalenie Palo Santo.

Oczyszcza powietrze, tworzy spokojną i harmonijną atmosferę, zapewnia podstawowe uziemienie. Doskonałe kadzidło, które uspokaja irytację.

Element: Ogień

Główny wpływ na: Uczucia

Instrukcja użycia kadzidła sypkiego:

Odpowiednie do palenia na naczyniu żaroodpornym z węglem drzewnym lub na specjalnym palniku sitowym. Proces spalania na palniku sitowym jest wolniejszy niż na węglu drzewnym. Możesz łatwo mieszać kadzidło z innymi odmianami.

Dostępne są również pasujące szczypce do bezpiecznego rozpalania węgla drzewnego.

Rada dla palących: Ciepły, aromatyczny, cierpki, drzewny dym tlących się drzazg tworzy spokój i równowagę oraz optymistyczny nastrój. Idealne kadzidło na złość i napięcie. Spokojna radość rozprzestrzenia się, gdy wszystkie obciążenia rozpływają się w powietrzu i mogą wylecieć przez okno.

Wyprodukowane w Niemczech

Skompletuj zestaw!