Kadzidła w stożkach Palo Santo (Święte Drzewo Peru) 24 szt stożków Back Flow GOLOKA

5903
Goloka
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

19,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Są to kadzidełka, które w przeciwieństwie do normalnych kadzidełek są puste w środku. To powoduje, że dym „opada” zamiast się unosić. 

Tworzą się kłęby jasnego, białego dymu, który tworzy imponujące wizualne efekty przepływu dymu przypominające "wodospad".

Więcej szczegółów

Palo Santo ma przyjemny, drzewny i kojący zapach.

Ten zapach ma zdolność poprawiania nastroju u osób z depresją i jest przydatny w medytacji i innych praktykach duchowych. 

Palo Santo jest kojarzony jako magiczna, mistyczna, rzadka, święta i wyjątkowa roślina. Jego pachnącym drewienkom przypisywane są wysoce duchowe właściwości. Przez tysiące lat, szamani, uzdrowiciele wykorzystywali je w obrzędach i ceremoniach oczyszczających przez rdzenną ludność Ameryki Południowej.

Palo Santo (Bursera graveolens) to drzewo rosnące wzdłuż wybrzeża Oceanu Spokojnego w środkowej Ameryce Południowej. Drzewo znane jest również jako „Holy Wood” (Święte Drzewo), ponieważ kwitnie w okresie świątecznym.

Palo Santo jest często używany do:
• medytacji,
• oczyszczenia,
• poprawa przepływ energii w ciele,
• odpiera złą energię, nieszczęście i katastrofy.

Peruwiańczycy nie ścinają żywych drzew do celów produkcyjnych. Peruwiański rząd ściśle kontroluje ten surowiec i dopuszczalne jest zbieranie tylko opadniętych gałęzi lub przetwarzanie powalonego drzewa w całości.

Ekologia: nasze produkty są w 100% przyjazne dla środowiska; zbiór odbywa się bez powodowania uszkodzeń żywych drzew. Oferujemy wyłącznie produkty uzyskane z gałęzi drzew powalonych z przyczyn naturalnych.

Jak stosować kadzidełka backflow?

1. Zapal kadzidło, pozwól mu płonąć przez kilka sekund, zanim zdmuchniesz płomień. 

2. Stożek należy ustawić pionowo, tak aby końcówka była skierowana do góry, aby palił się od góry do dołu.

3. Ważne jest, aby umieścić stożek na specjalnej podstawce. Stożki Goloka przeznaczone są do palników BackFlow z przepływem wstecznym. .

4. Pal kadzidło z dala od miejsc, w których przebywają dzieci i zwierzęta, i nigdy nie pozwól, by paliło się bez nadzoru.

Czas spalania na stożek wynosi około 20 minut.

W opakowaniu znajduje się około 24 stożków.

Wyprodukowano w Indiach.

Oryginalna jakość Goloka.

Goloka tworzy kadzidło wysokiej jakości od ponad 16 lat, a część ich dochodów przeznacza się na cele charytatywne, które pomagają zapewnić posiłki dzieciom w trudnej sytuacji oraz zapewniają szkolenia zawodowe i stypendia.