Kadzidła stożki w 100% z Palo Santo (Święte Drzewo Peru) 5 szt

5922
OTH
Nowy
Produkt dostępny

17,50 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Naturalne stożki wykonane w Peru z wiórek sproszkowanego drewna Palo Santo. 

Wspaniały sposób użycia Palo Santo (oprócz klasycznych pałeczek - drewienek) - teraz w wygodnych stożkach! Wystarczy zapalić wierzch stożka, zaczekać kilka sekund i zdmuchnąć płomień, aby się tlił - i to wszystko aby cieszyć się czystym zapachem Palo Santo.

Więcej szczegółów

Kadzidło z Palo Santo rozpalane we wnętrzu odpycha negatywną energię i nieprzychylne wibracje. Podczas spalania rożków przestrzeń wypełnia słodki, żywiczny zapach.

Palo Santo (Bursera graveolens) to typowe drzewo rosnące wzdłuż wybrzeża Oceanu Spokojnego w środkowej Ameryce Południowej. Palo santo nazywane jest również „świętym drewnem”, ponieważ kwitnie w okresie świątecznym. 

Palo Santo to naturalne aromatyczne kadzidło drzewne używane od wieków przez Inków i rdzennych mieszkańców Andów jako duchowe lekarstwo oczyszczające i stosowane w celu pozbycia pozbyć się złych duchów i nieszczęścia. Naturalne kadzidło jest często używane przez szamanów podczas ceremonii duchów świętych. 

Palo Santo jest często używany do:
• medytacji,
• oczyszczenia,
• poprawa przepływ energii w ciele,
• odpiera złą energię, nieszczęście i katastrofy.

Palo Santo jest całkowicie czystym surowcem, możesz je spalić w krótkim czasie lub pozostawić na chwilę podczas kadzenia się i ugasić by ponownie je wykorzystać. Najlepiej umieścić stożek w dużej muszli.

Peruwiańczycy nie ścinają żywych drzew do celów produkcyjnych. Peruwiański rząd ściśle kontroluje ten surowiec i dopuszczalne jest zbieranie tylko opadniętych gałęzi lub przetwarzanie powalonego drzewa w całości.

Czas palenia rożka: 15-25 minut - w zależności od przewiewności pomieszczenia.

W opakowaniu znajduje się 5 szt. oryginalnych stożków Palo Santo

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: