Zestaw Kapha Myrrh & Frankincense patyczki stożki i podstawka Ayurveda Dosha Theraphy

Ayurveda: Dosha Theraphy - Incense Sticks, Cones & Holder Myrrh & Frankincense Zobacz większe
6812
Song of India
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

12,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Pakiet kadzidełek w stożkach i patyczkach z podstawką. Zapach dedykowany równowadze dosha Kapha. Zapach Mirra i Kadzidło (boswelia, olibanum, frankincense)

Zestaw podarunkowy kadzidełek Dosha Therapy został starannie opracowany, aby zharmonizować psychofizyczną konstytucję i stymulować pranę (siłę życiową).

Więcej szczegółów

Kapha rządzi budową ciała. Jest to zasada, która utrzymuje komórki razem i tworzy tłuszczową kość mięśniową i ścięgna. Mocna budowa i doskonała wytrzymałość. Naturalnie spokojny, rozważny i kochający.

Ajurweda powstała w Indiach tysiące lat temu. Jest to nauka o długowieczności, która promuje zdrowie, naturalne piękno i długie życie. Zdrowie jest utrzymywane przez równowagę trzech dosh, czyli energii, znanych jako Vata, Pitta i Kapha.

Zawiera:
25 g. Ręcznie robione kadzidełka patyczki
10 kadzidełek stożków
ceramiczny uchwyt na kadzidło


Historia 
Ajurweda wytycza drogę do holistycznego dobrego samopoczucia jednostki. Zgodnie z zasadami tej starożytnej nauki, podstawą prawdziwego zdrowia i dobrego samopoczucia jest harmonia i równowaga ciała, umysłu i duszy. Nasza kolekcja luksusowych produktów Veda jest inspirowana i oparta na tej starożytnej mądrości ajurwedy. Sformułowane z myślą o tych zasadach, wykonane z naturalnych składników i mieszanek najczystszych olejków eterycznych i cierpliwie ręcznie wykonane do perfekcji z wielką starannością - te produkty z pewnością przemówią do Twoich zmysłów i podniosą na duchu!

Składniki

Kadzidełka i rożki przygotowywane są z mieszanki ziół, korzeni, żywic, esencji aromatycznych i innych naturalnych składników, tradycyjnie stosowanych w medycynie ajurwedyjskiej.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: