Żywica Naturalna Susz drewna Czerwony Sandałowiec (red sandalwood) 1kg Song of India

1 kg. Red Sandal Natural Resin in Bulk Pack REL-SAR Zobacz większe
5697
Song of India
Nowy
Produkt dostępny. Wysyłka natychmiast.

82,18 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Naturalne czerwone kadzidło z drzewa sandałowego służy do oczyszczania atmosfery fal ujemnych i pomaga w pojednaniu

Więcej szczegółów

Czerwone drzewo sandałowe jest spalane, aby przynieść miłość lub używane w całej magii miłości ze względu na swój czerwony kolor. Można go umieszczać w obszarach, które muszą być oczyszczone z negatywności lub dobrze działa w mieszankach kadzideł do medytacji i transu. W przeciwieństwie do kadzidełek z drzewa sandałowego, ma bardzo niewielki zapach, ale jest dobrym dodatkiem do mieszanek kadzideł, aby utrzymać go przez dłuższy czas.

Zastosowania: miłość i medytacja.
Płeć: kobieca
Planeta: Jowisz i Wenus
Element: woda
Znak: Panna i Strzelec

Czerwony sandałowiec to cenione drzewo pochodzące z Indii. Obecnie rząd Indii kieruje i reguluje cały eksport. Zaopatrzenie w wysokiej jakości paliwo z drzewa sandałowego pochodzi od Tanil Nadu. Niektóre święte księgi w sanskrycie i rękopisach chińskich wspominają o zaletach tego drewna od bardzo dawna. Olej jest używany w rytuałach religijnych.

Pochodzenie: Bangalore, Indie

Naturalne kadzidło służy do umieszczania na tabletkach/ węgielkach trybularzowych lub do opalania w kadzielnicy z sitkiem. Poczekaj, aż węgiel się zapali i rozgrzeje, Dodaj żywice na węglu drzewnym. Źywice zaczynaja się spalać i uwalniać olejki eteryczne przez dym.

Sposób stosowania żywicy:

  • jako kadzidło i spalić na węglu drzewnym, w celu pobłogosławienia i uświęcenia swojego domu. Użyta podczas medytacji pozwala pogłębić stan medytacji.
  • Dodaj go do saszetki i powieś w swojej szafie, aby mieć pewność, że zawsze będziesz mieć wszystkiego wszystkiego lub dodaj do amuletu, aby przyciągnąć miłość, pokój, radość i szczęście.

Przykładowy sposób spalania żywicy widoczny jest poniżej na zdjęciu.

Kadzielnica i węgiel trybularzowy dostępny jest w innej naszej ofercie w kategorii -> kliknij na <Akcesoria> lub wybierz <Kominki>

Pozostałe żywice i drewienka do palenia kliknij <TUTAJ>

* zdjęcie jest wyłącznie poglądowe i nie stanowi przedmiotu oferty