Żywica Narda Indyjska Jatamansi Naturalne kadzidło do spalania Duża paczka 1kg Song of India

Obniżka! Żywica Narda Indyjska Jatamansi, Naturalne kadzidło do spalania 1kg. Song of India Zobacz większe
6799
Song of India
Nowy
Produkt dostępny

73,95 zł

87,00 zł -15%

Promocja ważna do: 2022-10-09

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Spikenard (Jattamasi) jest jednym z najlepszych ziół dedykowanych dosha Vata w systemie medycyny ajurwedyjskiej. Służy do równoważenia układu nerwowego i niezrównoważonego umysłu. Stanowi doskonałe wsparcie dla krążenia krwi, pomagając w regulacji pracy serca.

Więcej szczegółów

Jatamansi działa jak tonik mózgowy i pomaga poprawić pamięć i funkcje mózgu, zapobiegając uszkodzeniom komórek dzięki właściwościom przeciwutleniającym. Uspokaja również mózg i pomaga poradzić sobie z lękiem i bezsennością. 

Niepokój jest głównie spowodowany brakiem równowagi Vata. Jatamansi pomaga złagodzić objawy niepokoju. Wynika to z jego właściwości równoważenia Tridosha i unikalnego efektu Medhya (poprawy inteligencji)

Sposób stosowania żywicy:

  • jako kadzidło i spalić na węglu drzewnym, w celu pobłogosławienia i uświęcenia swojego domu. Użyta podczas medytacji pozwala pogłębić stan medytacji.
  • Dodaj go do saszetki i powieś w swojej szafie, aby mieć pewność, że zawsze będziesz mieć wszystkiego wszystkiego lub dodaj do amuletu, aby przyciągnąć miłość, pokój, radość i szczęście.

* Ciekawostka: Aby wyprodukować olejek eteryczny, korzenie i kłącza są zbierane od kwietnia do czerwca przez członków sąsiednich plemion. Surowiec zbierany jest na wsiach i transportowany do zakładu produkcyjnego. Korzenie są myte i suszone w taki sam sposób, jak korzenie wetywerii. 

Przykładowy sposób spalania widoczny jest poniżej na zdjęciu.

Kadzielnica i węgiel trybularzowy dostępny jest w innej naszej ofercie w kategorii -> kliknij na <Akcesoria> lub wybierz <Kominki>

Pozostałe żywice i drewienka do palenia kliknij <TUTAJ>

* * zdjęcie przedstawia przykładowy sposób stosowania żywicy i nie stanowi przedmiotu oferty

Kadzidło pakowane w worek foliowy.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: