Kadzidło do spalania żywiczne Kamasutra duża paczka 1kg Song of India

7717
Song of India
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

82,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Erotyczny, wyrazisty zapach, by zwiększyć doznania seksualne i przyciągnąć partnera. Zmysłowy, pobudzający i wyrazisty zapach z nutą piżma. 

Więcej szczegółów

Zapach, który pobudza pewność siebie. 

Idealny dla osób niezdecydowanych.

Z żywicą Kamasutra stwórz słodką, zmysłową i erotyczną atmosferę dla eksplozji zmysłów z urzekającym i słodkim zapachem, który zaprasza do miłości.

Sposób stosowania żywicy:

  • jako kadzidło i spalić na węglu drzewnym, w celu pobłogosławienia i uświęcenia swojego domu. Użyta podczas medytacji pozwala pogłębić stan medytacji.
  • Dodaj go do saszetki i powieś w swojej szafie, aby mieć pewność, że zawsze będziesz mieć wszystkiego wszystkiego lub dodaj do amuletu, aby przyciągnąć miłość, pokój, radość i szczęście.

* Ciekawostka: Aby wyprodukować olejek eteryczny, korzenie i kłącza są zbierane od kwietnia do czerwca przez członków sąsiednich plemion. Surowiec zbierany jest na wsiach i transportowany do zakładu produkcyjnego. Korzenie są myte i suszone w taki sam sposób, jak korzenie wetywerii. 

Przykładowy sposób spalania widoczny jest poniżej na zdjęciu.

Kadzielnica i węgiel trybularzowy dostępny jest w innej naszej ofercie w kategorii -> kliknij na <Akcesoria> lub wybierz <Kominki>

Pozostałe żywice i drewienka do palenia kliknij <TUTAJ>

* zdjęcie przedstawia przykładowy sposób stosowania żywicy i nie stanowi przedmiotu oferty