Kadzidło do spalania żywiczne Kamasutra duża paczka 1kg Song of India

7717
Song of India
Nowy

Ostatnie egzemplarze!

Produkt dostępny

82,00 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Erotyczny, wyrazisty zapach, by zwiększyć doznania seksualne i przyciągnąć partnera. Zmysłowy, pobudzający i wyrazisty zapach z nutą piżma. 

Więcej szczegółów

Zapach, który pobudza pewność siebie. 

Idealny dla osób niezdecydowanych.

Z żywicą Kamasutra stwórz słodką, zmysłową i erotyczną atmosferę dla eksplozji zmysłów z urzekającym i słodkim zapachem, który zaprasza do miłości.

Sposób stosowania żywicy:

  • jako kadzidło i spalić na węglu drzewnym, w celu pobłogosławienia i uświęcenia swojego domu. Użyta podczas medytacji pozwala pogłębić stan medytacji.
  • Dodaj go do saszetki i powieś w swojej szafie, aby mieć pewność, że zawsze będziesz mieć wszystkiego wszystkiego lub dodaj do amuletu, aby przyciągnąć miłość, pokój, radość i szczęście.

* Ciekawostka: Aby wyprodukować olejek eteryczny, korzenie i kłącza są zbierane od kwietnia do czerwca przez członków sąsiednich plemion. Surowiec zbierany jest na wsiach i transportowany do zakładu produkcyjnego. Korzenie są myte i suszone w taki sam sposób, jak korzenie wetywerii. 

Przykładowy sposób spalania widoczny jest poniżej na zdjęciu.

Kadzielnica i węgiel trybularzowy dostępny jest w innej naszej ofercie w kategorii -> kliknij na <Akcesoria> lub wybierz <Kominki>

Pozostałe żywice i drewienka do palenia kliknij <TUTAJ>

* zdjęcie przedstawia przykładowy sposób stosowania żywicy i nie stanowi przedmiotu oferty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: