Żywica Three Kings Naturalne kadzidło do spalania paczka 1kg Song of India

Obniżka! Żywica Three Kings Natural Resin in Bulk Pack 1 kg. REL-TK Zobacz większe

7731
Song of India
Nowy

Ostatnie egzemplarze!

Produkt dostępny

61,20 zł

72,00 zł -15%

Promocja ważna do: 2022-12-11

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Żywica Trzech Króli składa się z najlepszych naturalnych żywic na świecie, po spaleniu wydzielają święty dym i przyjemny zapach, który uwalnia negatywne energie, łączy nas z wysokimi wibracjami. 

Więcej szczegółów

Służą również do leczenia, równoważenia i ochrony naszych ciał fizycznych i energetycznych. Nasze kadzidło jest używane w wielu ceremoniach religijnych lub duchowych. Niektóry używają kadzideł, aby witać gości lub odpędzać złe duchy z domu.

Sposób stosowania żywicy:

  • jako kadzidło i spalić na węglu drzewnym, w celu pobłogosławienia i uświęcenia swojego domu. Użyta podczas medytacji pozwala pogłębić stan medytacji.
  • Dodaj go do saszetki i powieś w swojej szafie, aby mieć pewność, że zawsze będziesz mieć wszystkiego wszystkiego lub dodaj do amuletu, aby przyciągnąć miłość, pokój, radość i szczęście.

Żywica musi zostać podgrzana w celu uwolnienia zapachu, co tradycyjnie osiąga się poprzez umieszczenie kilku ziaren na rozgrzanej tabletce z węgla drzewnego. Kadzidło jest używane z różnych powodów, w tym: ogólnego zapachu dla relaksu, do pracy rytualnej związanej z pogańskimi systemami wierzeń.

Przykładowy sposób spalania żywicy widoczny jest poniżej na zdjęciu.

Kadzielnica i węgiel trybularzowy dostępny jest w innej naszej ofercie w kategorii -> kliknij na <Akcesoria> lub wybierz <Kominki>

Pozostałe żywice i drewienka do palenia kliknij <TUTAJ>

* zdjęcie jest wyłącznie poglądowe i nie stanowi przedmiotu oferty