Kolczyki srebrne próba 800 wykonane ręcznie z Selenitu i pozłacane 24 karatowym złotem

Selenite handmade earrings (gold / silver) from our o... Zobacz większe
6854
OTH
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

99,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Najpiękniejsze kamienie są wybierane z wielką starannością.

Kolczyki są wykonane ze srebra próby 800 a następnie pozłacone 22 karatowym złotem.

Więcej szczegółów

Nazwa selenit pochodzi od Selene, greckiej bogini księżyca. Selenit wyzwala czysty umysł ukierunkowuje we wgląd we własne życie i wyznaczanie mądrąch ścieżek.

Lokalizacja: Stany Zjednoczone, Meksyk, Rosja, Austria, Grecja, Polska, Niemcy, Francja, Anglia. Kolor: czysto biały, pomarańczowy, niebieski, brązowy, zielony.

Selenit to kamień obdażony wibracjami anielskimi. 

Selenit to nowy znacznik czasu, który przybył, aby pomóc ludziom ugruntować anielską energię w osobowości. Selenit ma tę właściwość, że uczyni z ciebie moc uniwersalnej miłości i daje wspaniałe poczucie jedności.

Zapewnia spokój i dobre życzenia. Chmura aniołów i wibracje anielskiej energii. Selenit ma wyjątkowo miękki wygląd, który działa uspokajająco.

Dobry uzdrowiciel aury: usuwa negatywną energię z aury.

Selenit jest również bardzo dobry do sprzątania pomieszczenia, rozjaśnia, zapewnia wgląd i świadomość. Selenit stymuluje zdolności jasnowidzenia, telepatyczne i empatyczne, zapewnia wgląd i kontakt z przewodnikami.

Selenit tworzy spokojną przestrzeń, chroni przed złymi wpływami.

Duchowe uniesienie zamieszania, daje jasny wgląd i pomaga wykryć ukryte obrazy. Zapewnia świadome zrozumienie tego, co dzieje się na poziomie podświadomości.

Selenit chroni przed drgawkami i neutralizuje zatrucia rtęcią z amalgamatu. Jest doskonałym kryształem do karmienia piersią i karmienia dziecka.

Selenit powstaje między innymi w wyniku utleniania złóż gliny wapiennej. W tych złożach znajduje się piryt. W wyniku wietrzenia (utleniania) pirytu powstają jony siarczanowe (SO42-). Przez utlenianie zakwasza glinę, tak że wapno się rozpuści (wapno rozpuszcza się w kwaśnym środowisku). Umożliwi to uwolnienie jonów Ca2 + (wapnia), które następnie reagują z siarczanami do gipsu. Selenit jest czasami mylony z kwarcem (SiO2), ponieważ wyglądają bardzo podobnie. Są jednak łatwe do rozróżnienia, ponieważ powierzchnię selenitu paznokciem można zarysować. W kryształach górskich nie jest to możliwe, ponieważ minerał jest znacznie twardszy. 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: