Lampa do aromaterapii Głowa Buddy ceramiczna 8cm w kolorze białym

7393
Green Tree
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

49,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Ten klimatyczny kominek do aromaterapii nada stylowego orientalnego klimatu wystrojowi Twojego salonu, biura lub w przestrzeni do ćwiczeń. To doskonały prezent dla miłośników zapachów i naturalnego stylu życia.

Spalanie olejku za pomocą palnika olejowego to czysty i skuteczny sposób na stworzenie w domu wspaniałego zapachu. 

Więcej szczegółów

Buddha - Pierwotnie człowiek ten nazywał się Siddharta Gautama. Mieszkał w pałacu w Indiach i zawsze był bardzo chroniony. Po opuszczeniu tego pałacu spotkania ze starszymi, chorymi i umarłymi zainspirowały go do udzielania duchowych lekcji.

Na lekcjach Buddy ludzie nauczyli się patrzeć na świat z otwartym umysłem i okazywać współczucie. Inne aspekty jego edukacji to wgląd we własne myśli i uczucia oraz dostrzeganie piękna w otaczającym Cię świecie. Celem lekcji Buddy było stworzenie oświecenia dla pomyślności każdej żywej istoty.

W międzyczasie lekcja buddyjska i sposób życia są kochane na całym świecie. Ludzie czerpią z tego wiele wsparcia, spokoju i mądrości. Dlatego twarz Buddy jest znana na całym świecie i poszukiwana.

Spalanie olejku za pomocą palnika olejowego to czysty i skuteczny sposób na stworzenie w domu wspaniałego zapachu. Możesz to zrobić dla odpoczynku, przyjemnego zapachu i medytacji. 

Oleje często stosowane w aromaterapii to olejek lawendowy, olejek sandałowy, szałwia, róża i paczula.

Instrukcja użycia kominka Buddha:

1. Miejsce na małą świeczkę znajduje się z tyłu u podstawy głowy. Tam umieszczamy zapaloną świeczkę.

2. Następnie wlewamy wodę do połowy głębokości miseczki na czubku głowy Buddy. A do niej kilka kropel ulubionego olejku do aromaterapii. 

Rozcieńczony olejek wyparuje pod wpływem ciepła podgrzewacza.

Możemy łatwo połączyć moc kilku różnych olejków za jednym razem!

Wymiary 

Wymiary H8cm X W7cm X D7cm