Zestaw Ajurwedyjskich Kosmetyków do Twarzy - Face Boon Gift Pack na upominek lub podróż - 150 g Holy Lama Naturals

8136
Holy Lama Naturals
Nowy
Produkt niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

69,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Holy Lama Naturals Face Boon to nasz czteroetapowy, kompleksowy zestaw upominkowy do pielęgnacji twarzy.  Zapakowany w ekologiczne i ekologiczne etui podróżne, ręcznie wykonane z liści palmowych.

Więcej szczegółów

Maseczkę nałożyć grubą, równomierną warstwą na twarz, omijając oczy i usta. Delikatnie masuj, poruszając palcami okrężnymi ruchami. Spłucz ciepłą wodą i osusz wacikiem.

Użyj balsamu oczyszczającego, aby rozbić i usunąć dzienny makijaż i brud. Żel do mycia twarzy i krem do twarzy pomogą jeszcze bardziej zrewitalizować i nawilżyć skórę.

Zestaw zawiera:

• 30 ml balsamu oczyszczającego
• 30 ml żelu do mycia twarzy
• 20 g kremu do twarzy
• 20 g maseczka do twarzy

Ten zestaw upominkowy do pielęgnacji twarzy jest zapakowany w ręcznie robione, ekologiczne etui podróżne wykonane z opadłych, wysuszonych liści palmy kokosowej.

Nasz zrównoważony model biznesowy opiera się na długoterminowych relacjach z lokalnymi rolnikami w krainie orzechów kokosowych, przypraw i ziół – Kerala w Indiach. Ponad 80% naszej siły roboczej to kobiety, z których wiele pochodzi ze środowisk defaworyzowanych. Przetwarzamy i wykorzystujemy produkty uboczne, co skutkuje imponująco niskim poziomem odpadów.

Skład produktów

Balsam oczyszczający:
Woda, olej kokosowy, ekstrakt z aloevery, gliceryna, masło kakaowe, alkohol cetylowy, palmitynian cetylu, alkohol cetearylowy, stearynian glicerylu, olejek lawendowy, masło shea, fenoksyetanol, sarkozynian lauroilowy sodu, polisorbat 60, witamina E, witamina C, olejek różany, linalol .

Żel do twarzy:
Woda, Sodium Lauroyl Sarcosinate, CAPB, Sok Aloevera, Sodium PCA, Sodium Lactate, Gliceryna, Perfumy, Witamina C, Fenoksyetanol, Olejek Geranium, Olejek Wetiwertu, Olejek Cynamonowy, Olejek Ylang Ylang, Olejek Paczuli, Olejek Cedrowy, Olejek Goździkowy, Geraniol, Citronellol, Linalool, Eugenol.

Krem do twarzy:
Woda, GMS, olej kokosowy, alkohol cetearylowy, gliceryna, perfumy, olej jojoba, masło kakaowe, witamina E, olej sojowy, fenoksyetanol, polisorbat 60, witamina C, kwas stearynowy, olejek ze świętej bazylii, olejek petitgrainowy, olejek lawendowy, olejek begamotowy, Olejek goździkowy, olejek geranium, olejek Ylang Ylang, olejek jałowca, olejek wetiwertowy, olejek paczulowy, olejek cytrynowy, cytronellol, linalool, geraniol, kumaryna, limonen, eugenol, izoeugenol.

Maseczka do twarzy:
Kurkuma w proszku, Nagarmotha w proszku, Multani Mitti, Madder indyjski w proszku, Wetyweria w proszku, Olejek różany, Olejek geranium, Olejek pomarańczowy, Olejek wetiwerowy, Olejek Ylang Ylang, Olejek lawendowy, Ekstrakt z lilii imbirowej, Olejek Pacthouli, Olejek Nagarmotha, Olejek Palamrosa, Święta Olejek bazyliowy, Limonene, Citronellol, Geraniol, Linalool, Citral.

---------------------------------------------------------------

Holy Lama Naturals - Zrównoważony Model

Nasz zrównoważony model biznesowy opiera się na długoterminowych relacjach z lokalnymi rolnikami w krainie orzechów kokosowych, przypraw i ziół - Kerali w Indiach. 

Surowce używane do produkcji pochodzą głównie od lokalnych rolników z Kerali i reszty Indii, opierając się na ponad siedmiu dekadach silnie ugruntowanych relacji z rolnikami.

Sprawiedliwy Handel

Firma działa na zasadzie braku kredytu, co oznacza, że ​​wszyscy rolnicy i dostawcy surowców otrzymują natychmiastowe płatności. Fabryka płaci pracownikom godziwe płace, a rolnikom godziwe ceny.

Przedsiębiorstwo kobiet

Holy Lama Naturals jest uznawana w Kerali za zatwierdzone przez rząd przedsiębiorstwo kobiece, w którym ponad 80% pracowników fabryki to kobiety, z których wiele z nich pochodzi ze środowisk defaworyzowanych.

Większość kobiet pochodzi ze środowisk znajdujących się w niekorzystnej sytuacji (tj. jest owdowiałych lub porzuconych przez partnera) i otrzymuje ponownie szansę na rozwój, dzięki pracy w Holy Lama Naturals.

Naturalność

Produkty Holy Lama są wykonane głównie z naturalnych składników, unikając stosowania agresywnych chemikaliów lub syntetyków. Ich produkty do pielęgnacji ciała są wegańskie, wolne od GMO, ręcznie robione i nietestowane na zwierzętach.

Przetwarzamy i wykorzystujemy produkty uboczne, co skutkuje imponująco niskim poziomem odpadów.

Wszędzie, gdzie to możliwe, Święty Lama używa zrównoważonych materiałów do pakowania. Podczas produkcji powstaje mniej niż 1% odpadów, a wszystkie odpady są wykorzystywane jako paliwo lub pasza dla bydła, dzięki czemu ślad węglowy jest wyjątkowo niski!

więcej kosmetyków tutaj - Holy Lama Naturals