Kadzidło do spalania żywica - Gum Copal, duża paczka, 1kg. Song of India

Nowy Kadzidło do spalania żywica - Gum Copal, duża paczka, 1kg. Song of India Zobacz większe

7714
Song of India
Nowy
Produkt dostępny

115,00 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Gum Copal, znany również jako manila copal, to żywica wytwarzana z soku drzewa leśnego. Możesz palić Gum Copal, aby wywołać wizje i pomóc w medytacji oraz przyciągnąć szczęście, duchowy wzrost i ochronę. 

Więcej szczegółów

Gum Copal i wytwarzany z niej olej są znane ze swoich leczniczych właściwości.

Te wspaniałe aromatyczne żywice i wiązki są wytwarzane naturalnie przez drzewa i rośliny i mogą być spalane i mieszane do kadzideł, rytuałów, leków lub perfum. Żadne kadzidełko nie może się równać z tymi głębokimi, tajemniczymi zapachami.

Instrukcja użycia kadzidła sypkiego:

Odpowiednie do palenia na naczyniu żaroodpornym z węglem drzewnym lub na specjalnym palniku sitowym. Proces spalania na palniku sitowym jest wolniejszy niż na węglu drzewnym. Możesz także mieszać kadzidło z innymi odmianami.

Skompletuj zestaw!

Pozostałe żywice i drewienka do palenia kliknij <TUTAJ>

* * zdjęcie przedstawia przykładowy sposób stosowania żywicy i nie stanowi przedmiotu oferty

CZYM JEST KADZIDŁO ŻYWICZNE?

Kadzidło żywiczne to kadzidło w swojej najczystszej i najbardziej naturalnej postaci. Żywice zbierane są z soku, korzeni, kory lub drewna drzew, krzewów i roślin. Kadzidło, Mirra, Benzoina, Kopal, Smocza Krew, Palo Santo i Styrax należą do najbardziej znanych żywic i często to one stanowią bazę aromatycznych mieszanek kadzideł.

JAK SPALAĆ KADZIDŁO Z ŻYWICY ZA POMOCĄ TABLETEK WĘGLOWYCH?

W przeciwieństwie do tradycyjnych kadzidełek żywica nie pali się sama.

Żywice wymagają tabletek z węglem drzewnym, które rozgrzewają żywice i kadzielnicy do bezpiecznego spalania kadzidła.

Będziesz potrzebować:

Kadzidło z żywicy
Tabletki z węgla drzewnego
Palnik na węgiel drzewny
Skały lub piasek
Szczypce lub łyżka
Ceramiczna, kamienna, miedziana podstawka


Żywice nie palą się same, wymagają tabletek z węglem drzewnym i kadzielnicy.

1. Wypełnij palnik na węgiel do 3/4 pojemności piaskiem lub kamykami, aby wchłonąć część ciepła. Następnie umieść palnik na powierzchni żaroodpornej, takiej jak podstawka ceramiczna lub płytka, ponieważ spód palnika bardzo się nagrzeje i może spowodować uszkodzenie powierzchni.

2. Używając szczypiec do przytrzymania tabletki z węglem drzewnym, podpal ją zgodnie z instrukcjami dołączonymi do węgla. Umieść gorący węgiel na warstwie piasku wewnątrz palnika lub na metalowym sitku, jeśli palnik ma taki. Pozostaw węgiel drzewny na 5-15 minut, aż osiągnie temperaturę wskazywaną przez warstwę popiołu tworzącą się na tabletce.

3. Za pomocą metalowej łyżki lub szczypiec dodaj bardzo małą ilość żywicy bezpośrednio na gorący węgiel drzewny, aby uwolnić pachnący kadzidlany dym. Powtarzaj w razie potrzeby, aż węgiel się wyczerpie.

4. Po zakończeniu pozostaw węgiel drzewny do całkowitego ostygnięcia w palniku przed wyrzuceniem. W razie wątpliwości spryskaj go wodą.

OSTRZEŻENIE:

Nigdy nie dotykaj zapalonej tabletki węgla drzewnego ani nie próbuj poruszać palnikiem, ponieważ możesz się oparzyć.

Nie pozostawiaj płonącego węgla lub kadzidła bez nadzoru. Zapewnij odpowiednią wentylację w pomieszczeniu, w którym pali się kadzidło.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: