Zestaw Ajurwedyjskich Kosmetyków do Kąpieli na upominek lub podróż, Luxury bath SPA, 300g. Holy Lama Naturals

Nowy Obniżka! Holy Lama Naturals Luxury bath pack 300 g Zobacz większe
8130
OTH
Nowy
Produkt dostępny

70,59 zł

75,90 zł -7%

Promocja ważna do: 2022-08-14

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Idealny w podróży czy też jako tester do wypróbowania niektórych produktów lub jako zestaw upominkowy. Zapakowany w ekologiczne i ekologiczne etui podróżne, ręcznie wykonane z liści palmowych.

Więcej szczegółów

Ten zestaw pielęgnacyjny zawiera:

50g mydła
50ml Rewitalizujący olejek do masażu
20g Naturalna maseczka do twarzy i ciała
30ml olejku do kąpieli Chaitanya
1 gąbka pilingująca z korzenia wetiweru

Nasz zrównoważony model biznesowy opiera się na długoterminowych relacjach z lokalnymi rolnikami w krainie orzechów kokosowych, przypraw i ziół – Kerala w Indiach. Ponad 80% naszej siły roboczej to kobiety, z których wiele pochodzi ze środowisk defaworyzowanych. Przetwarzamy i wykorzystujemy produkty uboczne, co skutkuje imponująco niskim poziomem odpadów.

-----------------------------------------------------------------

Holy Lama Naturals - Zrównoważony Model

Nasz zrównoważony model biznesowy opiera się na długoterminowych relacjach z lokalnymi rolnikami w krainie orzechów kokosowych, przypraw i ziół - Kerali w Indiach. 

Surowce używane do produkcji pochodzą głównie od lokalnych rolników z Kerali i reszty Indii, opierając się na ponad siedmiu dekadach silnie ugruntowanych relacji z rolnikami.

Sprawiedliwy Handel

Firma działa na zasadzie braku kredytu, co oznacza, że ​​wszyscy rolnicy i dostawcy surowców otrzymują natychmiastowe płatności. Fabryka płaci pracownikom godziwe płace, a rolnikom godziwe ceny.

Przedsiębiorstwo kobiet

Holy Lama Naturals jest uznawana w Kerali za zatwierdzone przez rząd przedsiębiorstwo kobiece, w którym ponad 80% pracowników fabryki to kobiety, z których wiele z nich pochodzi ze środowisk defaworyzowanych.

Większość kobiet pochodzi ze środowisk znajdujących się w niekorzystnej sytuacji (tj. jest owdowiałych lub porzuconych przez partnera) i otrzymuje ponownie szansę na rozwój, dzięki pracy w Holy Lama Naturals.

Naturalność

Produkty Holy Lama są wykonane głównie z naturalnych składników, unikając stosowania agresywnych chemikaliów lub syntetyków. Ich produkty do pielęgnacji ciała są wegańskie, wolne od GMO, ręcznie robione i nietestowane na zwierzętach.

Przetwarzamy i wykorzystujemy produkty uboczne, co skutkuje imponująco niskim poziomem odpadów.

Wszędzie, gdzie to możliwe, Święty Lama używa zrównoważonych materiałów do pakowania. Podczas produkcji powstaje mniej niż 1% odpadów, a wszystkie odpady są wykorzystywane jako paliwo lub pasza dla bydła, dzięki czemu ślad węglowy jest wyjątkowo niski!

więcej kosmetyków tutaj - Holy Lama Naturals