Zestaw Ajurwedyjskich Kosmetyków na upominek lub podróż w kosmetyczce, GIFT Box Holy Lama Naturals

8142
Holy Lama Naturals
Nowy

Ostatnie egzemplarze!

Produkt dostępny

39,90 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Idealny w podróży czy też jako tester do wypróbowania niektórych produktów lub jako zestaw upominkowy. Zapakowany w ekologiczne i ekologiczne etui podróżne, ręcznie wykonane z liści palmowych.

Więcej szczegółów

Holy Lama Naturals Travel Boon to idealny zestaw survivalowy, gdy wybierasz się na weekendową wycieczkę. Szampon, odżywka do włosów, żel pod prysznic i balsam do ciała są pakowane specjalnie dla Ciebie do ręcznie robionego koszyka. Zestaw zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby idealnie rozpocząć nowy dzień.

Zestaw zawiera:

  • Żel pod prysznic 30 ml
  • Szampon 30 ml
  • Odżywka do włosów 20 g
  • Balsam do ciała 30 ml 

Ten zestaw upominkowy do pielęgnacji twarzy jest zapakowany w ręcznie robione, ekologiczne etui podróżne wykonane z opadłych, wysuszonych liści palmy kokosowej.

Całkowita waga zestawu 152 g.


-----------------------------------------------------------------

Holy Lama Naturals - Zrównoważony Model

Nasz zrównoważony model biznesowy opiera się na długoterminowych relacjach z lokalnymi rolnikami w krainie orzechów kokosowych, przypraw i ziół - Kerali w Indiach. 

Surowce używane do produkcji pochodzą głównie od lokalnych rolników z Kerali i reszty Indii, opierając się na ponad siedmiu dekadach silnie ugruntowanych relacji z rolnikami.

Sprawiedliwy Handel

Firma działa na zasadzie braku kredytu, co oznacza, że ​​wszyscy rolnicy i dostawcy surowców otrzymują natychmiastowe płatności. Fabryka płaci pracownikom godziwe płace, a rolnikom godziwe ceny.

Przedsiębiorstwo kobiet

Holy Lama Naturals jest uznawana w Kerali za zatwierdzone przez rząd przedsiębiorstwo kobiece, w którym ponad 80% pracowników fabryki to kobiety, z których wiele z nich pochodzi ze środowisk defaworyzowanych.

Większość kobiet pochodzi ze środowisk znajdujących się w niekorzystnej sytuacji (tj. jest owdowiałych lub porzuconych przez partnera) i otrzymuje ponownie szansę na rozwój, dzięki pracy w Holy Lama Naturals.

Naturalność

Produkty Holy Lama są wykonane głównie z naturalnych składników, unikając stosowania agresywnych chemikaliów lub syntetyków. Ich produkty do pielęgnacji ciała są wegańskie, wolne od GMO, ręcznie robione i nietestowane na zwierzętach.

Przetwarzamy i wykorzystujemy produkty uboczne, co skutkuje imponująco niskim poziomem odpadów.

Wszędzie, gdzie to możliwe, Święty Lama używa zrównoważonych materiałów do pakowania. Podczas produkcji powstaje mniej niż 1% odpadów, a wszystkie odpady są wykorzystywane jako paliwo lub pasza dla bydła, dzięki czemu ślad węglowy jest wyjątkowo niski!

więcej kosmetyków tutaj - Holy Lama Naturals